Witam !! chciałbym abyście napisali mi co sądzicie o moim zestawie na mase ;)
kreatyna mono 500g + gainer mass XXL 3kg + witaminy
chyba również zakupie carbo ponieważ czym więcej węgli tym lepiej na masę , podobno ^^ a białka dostarczam dużej ilości z diety ;)
co polecilibyście jeszcze dokupić aby ten zestaw się lepiej komponował ?
staż 6 miesięcy wiek 17 waga 67 wzrost 178 sylwetka Ektomorfik... proszę o pomoc z góry dziękuje
kreatyna mono 500g + gainer mass XXL 3kg + witaminy
chyba również zakupie carbo ponieważ czym więcej węgli tym lepiej na masę , podobno ^^ a białka dostarczam dużej ilości z diety ;)
co polecilibyście jeszcze dokupić aby ten zestaw się lepiej komponował ?
staż 6 miesięcy wiek 17 waga 67 wzrost 178 sylwetka Ektomorfik... proszę o pomoc z góry dziękuje
Zawisza Bydgoszcz!!
Krzysztof Piekarz