SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trenuje KB + siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
Trenuje kickboxing chciałbym pogodzić treningi na siłowni z moimi treningami. Trenuje w poniedziałek , wtorek, środa, czwartek więc zostają mi piątki soboty niedziele na to żeby chodzić na siłownie czy da sie to jakoś pogodzić i proszę o plan treningów na siłowni

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 70

Wzrost: 172

Cel treningowy: Plan treningowy

Staż treningowy na słowni: 3/4 miesiące

Uprawiane inne sporty: kb

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka, sztanga, sztangielki,

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8788
cwiczysz 3/4 miesiace na silowni jakim planem?Jesli chcesz cwiczyc w wolne dni w te ktore nie chodzisz na KB.najlepiej cwiczyc 3x w tyg. ale nie mozesz cwiczyc w 3 dni po kolei,miesnie musza miec czas na rgeneracje ....:)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 1977 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9455
Najpierw to ty lepiej powiedz co jest twoim celem treningu. bo narazie widaomo tylko tyle że chodizć chesz na siłkę ale po co?

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
ćwiczyłem planem:
pon: klata+tric
środa: plecy+biceps+przedramie
piatek nogi+kaptur

a teraz wolne dni to piatek,sobota,niedziela więc jakby nie patrzec to mam piątek i niedziela na ćwiczenie na siłownie bym potrzebował plan treningu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
celem to bardziej masa niż rzeźba
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8788
Aby cos rzezbic trzeba miec co,poczytaj o FBW ACT,split jest bardziej dla doswiatczonych.....

Zmieniony przez - emin3m123 w dniu 2010-12-29 13:13:41
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ochronić znikome efekty wcześniejszego masowania:)

Następny temat

Pomoc przy układaniu treningu

electro
Polecane artykuły