Witam priorytetem sa ramiona bo odstaja i od pon chce zaczac bic+tric w ss, czy na odrobienie strat i przy masowanie w ramionach bedzie dobre? i czy by ktos mogl rozpisac jakie cwiczenia? z gory dzieki
wiek 19 lat
waga 88
staz 3 lata+/-
klatka 115cm
ramiona 41/42
1. wyciskanie wąskim chwytem+uginanie ramion ze sztanga stojac x4
2. francuskie lezac+mlotki x4
3. wyciskanie hantelka zza glowy+modlitewnik x3
takie cos zamierzam robic bedzie git? jak za duzo seri to mozna obciac ile min przerwy co super serie? bo odrazu po tricu bede bez przerwy wpadal na bica i potem ile przerwy?
Zmieniony przez - fkarwiony w dniu 2010-11-30 13:16:39
wiek 19 lat
waga 88
staz 3 lata+/-
klatka 115cm
ramiona 41/42
1. wyciskanie wąskim chwytem+uginanie ramion ze sztanga stojac x4
2. francuskie lezac+mlotki x4
3. wyciskanie hantelka zza glowy+modlitewnik x3
takie cos zamierzam robic bedzie git? jak za duzo seri to mozna obciac ile min przerwy co super serie? bo odrazu po tricu bede bez przerwy wpadal na bica i potem ile przerwy?
Zmieniony przez - fkarwiony w dniu 2010-11-30 13:16:39
Krzysztof Piekarz