Siema !
Ćwiczę na siłowni około 10 miesięcy, przez ten czas zrobiłem jakieś 7kg. teraz ważę 76kg przy wzroście 182cm. Ale przejde do mojego pytania..
Większość ćwiczeń robiłem po cztery serie odpowiednio 12,10,8,6 powt.
Zastanawiam się nad zmienieniem powtórzeń na 10,8,6,4 , jestem dość mocnym ekto, stąd ten pomysł ale czekam na wasze odpowiedzi, pozdrawiam.
Ćwiczę na siłowni około 10 miesięcy, przez ten czas zrobiłem jakieś 7kg. teraz ważę 76kg przy wzroście 182cm. Ale przejde do mojego pytania..
Większość ćwiczeń robiłem po cztery serie odpowiednio 12,10,8,6 powt.
Zastanawiam się nad zmienieniem powtórzeń na 10,8,6,4 , jestem dość mocnym ekto, stąd ten pomysł ale czekam na wasze odpowiedzi, pozdrawiam.
Maly Mistrz ;p
Krzysztof Piekarz