SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaką kreatyne?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17141
Witam jak w temacie jaka kreatyne kupic na poczatek jaka bedzie najlepsza.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6747
oblicz sobie ile potrzebujesz kretki, w DT: 10gr, DNT:5gr, zależy jak długi cykl planujesz, ile razy w tygodniu ćwiczysz, dlatego my tego Ci nie powiemy jaką puchę kupić

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15207
vitalmax zielona
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6747
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16013
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41976
Powiedz jaki masz staż, na początek odpuść sobie kreatynę...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17141
Staz mam dosc duzy zeby brac kreatyne wiec niemam co odpuszczac.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 192 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2310
Monohydrat może być. Możesz wziąść sobie california fitness jest w miare tania a 500 G starczy na naprawde porządny cykl. PZDR
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17141
Slyszalem ze do monohzdratu trzeba brac dextroze prawda to.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 192 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2310
Niekoniecznie. Dextroza to droższa wersja glukozy więc nie warto przepłacać. Wystarczy gainer lub jakieś WPC dla uzupełnienia braków w dietce. No i dużo wody
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
robuch zalezy jaki autor tematu ma cel

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17141
Zwiekszenie masy i poprawa siły.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest z tą Sauną po treningu ?

Następny temat

18h oglądamy nasze TV

Shoty
Polecane artykuły