SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Brzuch

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192
Mam problemy z trenowaniem brzucha. Otóż gdy robię brzuszki, obojętnie czy na ławce skośnej, na podłodze, łapie mnie takie ciśnienie w głowie, jakby łeb mi chciało r...rozwalić, i nie dobrze mi się robi, mimo iż nie jem nigdy 2h przed treningiem.
Coś jest nie tak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15207
ćwiczysz na siłowni czy tylko brzuszki machasz, umiesz oddychać przy ćwiczeniu?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie nieodpowiednie oddychanie .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192
Ćwiczę na siłowni, i nie macham cały czas brzuszków, mam problem już przy 5 powtórzeniach, oddycham w miarę poprawnie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak dokladnie oddychasz ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
Watpie zeby oddychanie mialo jakis wplyw, skoro juz po 5 powtorzeniach zle sie czuje.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli ma cisnienie to zle oddychanie moze miec wplyw na to .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2010-11-17 14:05:29
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15207
Jeżeli przy innych ćwiczeniach nie masz z tym problemów to nie ma co szukać winy w nad ciśnieniu. Jest to jak najbardziej spowodowane złym oddychaniem, mówisz że oddychasz w miare normalnie, czyli jak dla mnie to źle, dochodzi jeszcze do tego spinanie mięśni brzucha i automatycznie spinasz przeponę co tym bardziej blokuje ci oddech. Naucz się oddychać tak samo jak przy innych ćwiczeniach, ruch pozytywny wydech, ruch negatywny wdech. Zmniejsz szybkość powtórzeń i zacznij panować nad oddychaniem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta o siłowni i treningach

Następny temat

Ryż

electro
Polecane artykuły