SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytanie do doświadczonych-wybór szkoly

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1061
Witajcie, kieruje pytanie do osób które juz cos wiedza na ten temat. Mam 17 lat, jestem uczniem klasy 2 LO, profil sportowy. Chcialbym po zdanej maturze próbowac sie dostac do szkoly oficerskiej lub podoficerskiej ewntualnie poszedłbym na AWF. Jak myslicie jakie sa wymagania wzgledem matury. Szukalem na necie duzo tego i jakos nie chce mi sie wierzyc ze przyjmuja tylko z matura rozszerzona z matmy i fizy. Doradzcie bo juz sie gubie. ;P Poza tym testy sprawnosciowe pojda mi celujaca bo akutalnie trenuje sporty silowe, a z lekkoaltyki typu bieganie długodystansowe czasy mam dobre. :) Pozdrawiam

No pain no gain ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 698 Napisanych postów 6814 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68771
Panowie ie wiem jak jest z tymi punktami preferencyjnymi na żadnym kwicie tego nie widziałem i osobiście na żadnym egzaminie z WF się nie spotkałem.

Moja osobista rada lepiej skoncentruj się na zaliczeniu wszystkich konkurencji na ocene 5 a nie robiąc jedną z dwukrotnie większą normą a pozostałe cienko

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak. Też chodze do II Lo ale w Radomsku ;P , gdzie kiedyś pytałem W-Fiste oto. Powiedział mi że właśnie matematyka i fizyka jest najwazniejsza. Tak to jest też zaliczanie serwów itp , po to byś mógł dzieciom w szkole pokazywac jak sie kopie/serwuje piłke itp. :)
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
nie musi Ci się chcieć wierzyć. Prawda jest taka ze bez matmy(czy też fizy,informatyki lub chemii-wg tego co na wso napisali) nie ma opcji.
No i oczywiscie angielski obowiazkowo.

z ciekawosci,jakie masz wyniki na 1 km oraz w podciąganiu na drążku(nachwyt,bez bujania ciałem)?


PS: o podoficerce zapomnij póki co.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-11-15 19:57:18

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1061
Rozumiem. Mozesz cos wiecej powiedziec? Podciagniec zrobie okolo 30, bieg na 1km 3min ale tego nie trenuje. Tylko trrenuje trojboj. Rozumiem a jak myslisz czy rozszerzony angielski + matma i podstawowy polak wystarczy?

No pain no gain ;)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34107
Zależy jakie te Twoje wyniki na tych rozszerzeniach będą...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze rozszerzona Biologia :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1061
Biologi rozrzeszonej napewno nie mam szans matma ew. angol + super sprawnosc fizyczna.

No pain no gain ;)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34107
Z tego co czytałem gdzieś to wymagana jest matma + angielski tylko...
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
też kiedyś o tym czytałem ale na WSO pojawia się dalej info o tym że prócz matmy możliwe są do wyboru przedmioty wyzej wymienione

PS: 30 podciągnięć wykonanych siłowo(bez bujania ciałem i to szeroko nachwytem,to bardzo dobry wynik) to wynik który da Ci punkty preferencyjne.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1061
Wiem, trenuje ostro, pozniewaz wole to niz picie, palenie itp A w WL tez mam dobry wynik 66,5/115 ;p A kolego QUEBLO Widze, ze znasz sie na rzeczy, wiec co sadzisz o moim planie w takich typu szkolach? Chcem tylko zdawac matme rozszerzona i angol i polski podstawa :) pzdr

No pain no gain ;)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiecie zasady się często zmieniają. Mój nauczyciel mówi co innego co innego zasady ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Steven Seagal uczy Lyoto Machidę

Następny temat

Jakie rękawiczki

electro
Polecane artykuły