Witam, mam prośbę do forumowiczów. Chciałbym aby ktoś podsunął mi dobry trening na zwiększenie siły. Mile byłby widziany trening w którym mógłbym wykorzystać sprzęt jaki posiadam
Jest to ławka skośna, sztanga, oraz hantle 15 kg. Proszę o szybka odpowiedz.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Waga: 75
Wzrost: 183
Cel treningowy: zwiększanie siły/ polepszenie sylwetki
Staż treningowy na słowni: 1 rok
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka skośna sztanga hantle
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: białko serwatkowe Ostrowia
Jest to ławka skośna, sztanga, oraz hantle 15 kg. Proszę o szybka odpowiedz.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Waga: 75
Wzrost: 183
Cel treningowy: zwiększanie siły/ polepszenie sylwetki
Staż treningowy na słowni: 1 rok
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka skośna sztanga hantle
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: białko serwatkowe Ostrowia
Krzysztof Piekarz
