SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna przy treningu domowym

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Witam, to mój pierwszy post i temat, więc sie nie czepiajcie ;)
Na początek powiem, że troche czytałem ale nic konkretnego nie wyczytałem, a mianowicie: biegam i ćwiczę już może 2 miesiące jak nie więcej (zacząłem znów po dłuższej przerwie). Ułożyłem sobie trening w domu tzn. jeden dzień biegam( nawet po 2h) a drugi w domu hantle, pompki brzuszki i takie ćwiczenia na ręce i korpus. I tak w koło. Od 3 dni biorę kreatynę,(wypijam te 2-3 litry wody jak trzeba) i chciałem sie dowiedzieć czy to ma chociaż najmniejszy sens... Chciałem przybrać na wadze przynajmniej te 3-5 kg bo przy wzroście 178cm mam wagę 55kg więc baardzo mało. Nie piszę tu tego po to żeby ktoś wyśmiał czy coś takiego, tylko żeby się dowiedzieć czegoś konkretnego. Pozdro, troche sie rozpisałem xD
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem budowanie masy wraz z bieganiem to nie jest dobry pomysl, nie wiem czemu wszyscy mysla ze wezma kreatyne i zrobia na niej mase, ja bym radzil zwiekszyc spozycie kalori spozywajac np jakiegos gainerka po treningu a tak to dowalic zarcia w ciagu dnia. ,,troche czytalem'' pojecie wzgledne ale nie wazne. poczytaj jeszcze i dowal zarcia . i odrzuc te bieganie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Biegam przeważnie dla kondycji, ale skoro to mi nie pomoże w nabraniu masy to skończę, dzięki za radę, może ktoś jeszcze coś poradzić ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 400 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9758
kreatynę schowaj albo sprzedaj bo ci się teraz nie przyda,
za to kup jakiegoś gainera bo znając życie nie będziesz w stanie utrzymać diety.
a bieganie dla kondycji odstaw do wiosny,
pzdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
No dobra, mam już hantle, i teraz jak wykonuje się ćwiczenia na przyrost masy? Tzn. coś tam czytałem to o małej ilości powtórzeń, i zwiększaniu ciężaru, ale do końca nie wiem o co chodzi i proszę, żeby ktoś napisał jak to idzie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34421
!!ATLAS ĆWICZEŃ!!,samymi hantlami wiele nie zrobisz,potrzebujesz jeszcze sztangę i ławkę ze stojakami......

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31643
Nie ma czegoś takiego jak ćwiczenia na masę, rób ten trening póki co przez jakieś 3-4 miesiące https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html
A jeżeli Ci na przyroście masa - DIETA!, zajrzyj do działu odżywianie poczytaj "pogrubione" tematy i ułóż sobie jakąś pod siebie wg. wskazówek, z dodatnim bilansem kalorycznym

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ogólny ramion.

Następny temat

ćwiczenia początkującego w domu

electro
Polecane artykuły