Witam, to mój pierwszy post i temat, więc sie nie czepiajcie ;)
Na początek powiem, że troche czytałem ale nic konkretnego nie wyczytałem, a mianowicie: biegam i ćwiczę już może 2 miesiące jak nie więcej (zacząłem znów po dłuższej przerwie). Ułożyłem sobie trening w domu tzn. jeden dzień biegam( nawet po 2h) a drugi w domu hantle, pompki brzuszki i takie ćwiczenia na ręce i korpus. I tak w koło. Od 3 dni biorę kreatynę,(wypijam te 2-3 litry wody jak trzeba) i chciałem sie dowiedzieć czy to ma chociaż najmniejszy sens... Chciałem przybrać na wadze przynajmniej te 3-5 kg bo przy wzroście 178cm mam wagę 55kg więc baardzo mało. Nie piszę tu tego po to żeby ktoś wyśmiał czy coś takiego, tylko żeby się dowiedzieć czegoś konkretnego. Pozdro, troche sie rozpisałem xD
Na początek powiem, że troche czytałem ale nic konkretnego nie wyczytałem, a mianowicie: biegam i ćwiczę już może 2 miesiące jak nie więcej (zacząłem znów po dłuższej przerwie). Ułożyłem sobie trening w domu tzn. jeden dzień biegam( nawet po 2h) a drugi w domu hantle, pompki brzuszki i takie ćwiczenia na ręce i korpus. I tak w koło. Od 3 dni biorę kreatynę,(wypijam te 2-3 litry wody jak trzeba) i chciałem sie dowiedzieć czy to ma chociaż najmniejszy sens... Chciałem przybrać na wadze przynajmniej te 3-5 kg bo przy wzroście 178cm mam wagę 55kg więc baardzo mało. Nie piszę tu tego po to żeby ktoś wyśmiał czy coś takiego, tylko żeby się dowiedzieć czegoś konkretnego. Pozdro, troche sie rozpisałem xD
Krzysztof Piekarz
