Witam, śledze to forum już od dłuższego czasu, ćwicze już na siłowni około 8 miesięcy, waże 70 kg i mam 181 cm wzrostu, ciągle ćwiczyłem na "sucho" teraz zamierzam coś kupić, przetrzepałem całe to forum i zdecydowałem się na takie produkty:
Carb biogenix
Mass xxl
Kreatyna vitalmax
Dextro Juice
Moje pytania; Jak to łączyć, w jakich ilościach, kiedy itp. i czy to dobre połączenie. Z góry dzięki :)
Zmieniony przez - wariat93 w dniu 2010-10-24 15:13:16
Carb biogenix
Mass xxl
Kreatyna vitalmax
Dextro Juice
Moje pytania; Jak to łączyć, w jakich ilościach, kiedy itp. i czy to dobre połączenie. Z góry dzięki :)
Zmieniony przez - wariat93 w dniu 2010-10-24 15:13:16
Krzysztof Piekarz