Witam, potrzebuje porady dotyczacej odzywek oraz odzywiania. Dodam tylko, ze trenuje wyczynowo pilke nozna, jestem obronca. Od niedawna chodze na silownie, poniewaz chcialbym przybrac na masie i po prostu wziac sie za swoj wyglad :) mimo ze nie wyglada az tak zle. Waze 65kg przy wzroscie 180cm, nie jest to strasznie malo, ale chcialbym przytyc jakies 3-5kg. Na silownie chodze przed treningiem 2-3 razy w tygodniu. Chcialem was zapytac jaka odzywke powinienem stosowac, dla poprawy efektow na silowni ? Jak ja powinienem stosowac ? Czego unikac w codziennej diecie i na co klasc wiekszy nacisk ?
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
