Jestem kobietą, moim celem jest redukcja.
W necie i tu na forum znajduje różne przykłady, podstawy do układania diet na redukcji. Z reguły są dostosowane do ćwiczących popołudniu. Ja ćwicze ok.g.9-tej. Czy dobrze rozumiem zasady układnia diety/ Sprawdzcie.
1.posiłek :płatki owsiane, jajka
TRENING
2.po treningu - Whey z wodą
3. pieczywo pełnoziarniste, chuda wędlina drobiowa lub ryż ciemny (kasza gryczana) z gotowaną piersią kurczaka
4.chude mięso, warzywa gotowane na parze, olej lniany
5.twaróg z olejem lniany, pomidor lub inne warzywa
Czy wystarczy tyle posiłków czy dołożyć jeszcze jakiś?
Dodam, że nie mam duzo do zgubienia, ok.2 kg, więcej zalezy mi na zrzuceniu widocznej tkanki tłuszczowej, uwidocznienie wyrobionych juz mięśni. trenuje ok.4-5 razy w tygodniu po.ok.1 godzinie. Są to treningi siłowe i cardio.
W necie i tu na forum znajduje różne przykłady, podstawy do układania diet na redukcji. Z reguły są dostosowane do ćwiczących popołudniu. Ja ćwicze ok.g.9-tej. Czy dobrze rozumiem zasady układnia diety/ Sprawdzcie.
1.posiłek :płatki owsiane, jajka
TRENING
2.po treningu - Whey z wodą
3. pieczywo pełnoziarniste, chuda wędlina drobiowa lub ryż ciemny (kasza gryczana) z gotowaną piersią kurczaka
4.chude mięso, warzywa gotowane na parze, olej lniany
5.twaróg z olejem lniany, pomidor lub inne warzywa
Czy wystarczy tyle posiłków czy dołożyć jeszcze jakiś?
Dodam, że nie mam duzo do zgubienia, ok.2 kg, więcej zalezy mi na zrzuceniu widocznej tkanki tłuszczowej, uwidocznienie wyrobionych juz mięśni. trenuje ok.4-5 razy w tygodniu po.ok.1 godzinie. Są to treningi siłowe i cardio.
Krzysztof Piekarz