Szacuny
0
Napisanych postów
11
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
93
Witam, mam do was takie pytanie, czy ćwiczenia, które podałem niżej działają na Biceps w sposób pozytywny? tzn. czy dzięki nim i jeszcze paru innym można osiągnąć jakieś widoczne efekty w przeciągu np. 2/3 miesięcy?
Pompki z nogami na krześle
Pompki klasyczne
Pompki na poręczach Pompki na krześle (przodem)
Pompki tyłem
Pompki na kolanach
i mam jeszcze takie pytanie, jakie ćwiczenia z hantlem (8kg.) działają na powiększenie się Bicepsa?
Wiem, że trzeba ćwiczyć całe ciało, ale mam pytanie dotyczące tej partii ciała :)
Szacuny
497
Napisanych postów
18907
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
65886
to masz tą hantelke 8kg czy nie? jak tak to mozesz wykonywac (gif 2,3 i 7.) z atlasu http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#2 A podane przez Ciebie ćwiczenia są na triceps, jednak nie zapominajmy ze triceps stanowi 70% obwodu bicepsa więc te ćwiczenia wpłyną na zwiększenie obwodu,ale jednak nie na sam biceps.
Szacuny
497
Napisanych postów
18907
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
65886
flex1976 owszem ramienia, ale ogólnie mówi sie na to obwód bicepsa (sprawdz sobie nawet w profilu) Podając wymiary gdzie masz rubrykę obwód tricepsa, albo obwód ramienia?
Szacuny
9374
Napisanych postów
83988
Wiek
50 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
709964
biceps to biceps
triceps to triceps
a profilu nie muszę sprawdzać, bo wiem co pisze(nie znaczy że prawidłowo)
może i potocznie tak się mówi,ale Twoja wypowiedź w tym wypadku trochę brzmi bez sensu
Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2010-08-30 09:57:57