SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

***SFD Leucine CarboXplus***

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
rozumiem, ale jakis potas z sodem i magnezem mozna by bylo dorzucic jak to produkt pod dyscypliny wytrzymalosciowe
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Traktuj ten produkt inaczej. Jako carbo, cena jak każde inne carbo, a masz tam leucynę. Zresztą po co komu sód, potas i magnez w carbo. Jest tego wszystkiego masa w jedzeniu, po za tym zapodasz rano wit-min i masz pod dostatkiem.
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
wspólnie opracowywalismy skład w gronie moderatorów, pojawiały się różne propozycje. Ja optowałem za dokładnie takim składem jak wyżej. Mało kto rozupszcza preparaty tego typu w wodzie destylowanej, w średniozmineralizowanej wodzie masz pewien udział w/w minerałów (jedynie potasu jest mało)

To nie jest produkt tylko dla entuzjastów dyscyplin wytrzymałosciowych, jako uzupełnienie diety sód nie każdemu by pasował. Masz jednak rację - w/w składniki w Twoim wypadku napewno byłyby atutem, choć chodziło też o to by nie podbijać już kosztów, bo sama leucyna jest dość drogim dodatkiem, a przebicie na tym produkcie wcale nie jest duże

nie da się niestety zadowolić wszystkich, a z róznych proponowanych dodatków do carbo (brana byla pod uwagę kofeina, tauryna, arginina itp) - uważam - leucyna jest dość ciekawym i pionierskim wręcz jesli chodzi o carbo rozwiązaniem



Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-08-26 21:14:08
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
no wlasnie brak umieszczania w carbo ww mineralow moim zdaniem jest bledem (trec jako jeden z nielicznych dodaje w carbo max), praktycznie kazdy sportowiec sie poci i traci te mineraly, a ze zdecydowana wiekszosc po treningu pije carbo warto byloby uzupelnic odrazu ubytki...
olimp wydal izotonik wiec wiadomo ze nie doda do carbo mineralow bo wtedy kto by kupil izo plus, ale do sfd carbo mozna byloby dorzucic i zrobic monopol na rynku
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
ja akurat tak nie uważam, ale rozumiem Twoj punkt widzenia. Wierz mi że i tak było ciśnienie o koszty, dodatek minerałów - choć wydaję się niespecjalnie drogim surowcem - jednak cene by zawyżył, łudziliśmy się że da rade zbić poniżej 20zł. Było to jednak niewykonalne. Trec max carb 1kg kosztuje 28zł... A co do realiów marketingowych - trec też ma w ofercie izotonik...

Osobiscie jednak uważam, iż podstawe minerały po treningu można uzupełnić chocby porcją asparginu, lub preparatem mineralnym.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-08-26 21:21:23
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37461
faftaq , bedą dalsze produkty ? :)

Bo przynajmniej bede miał pewnosc (nie tylko pewnie ja) ze dany wasz produkt bedzie zgodny z moimi (i nie tylko) oczekiwaniami , i nie bedzie w nim chłamu lub niepotrzebnych składników :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
R_93 - jest taki plan, a raczej z mojej strony - nadzieje.

/eltoro - nie wiem niestety ...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Liczę na truskawkę, dobrze by można zmieszać z białkiem vitafita.

Ogólnie uważam, że innowacyjny produkt, ciekawy. Włączę do stałej suplementacji
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
Ja czekam na coś z kretką .
Jakieś malutkie info?

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować?

Następny temat

Białko bez tyrozyny?

electro
Polecane artykuły