Witam. W tym roku pisze maturę i generalnie od września zasuwam z materiałem ostro. Treningi będę robił 2x w tyg obwodówka na siłowni i jak będę miał czas to bieganie, ogólnie skupiam się cały czas na nauce.
Suplementy jakie będę stosował to VitalxPack, MZB.
Macie jeszcze jakieś propozycje? Chodzi mi o to, aby nie odczuwać zmęczenia, mieć jako tako energie itp. Myślałem, aby dorzucić np żen szeń? Czekam na propozycje i pozdrawiam
Suplementy jakie będę stosował to VitalxPack, MZB.
Macie jeszcze jakieś propozycje? Chodzi mi o to, aby nie odczuwać zmęczenia, mieć jako tako energie itp. Myślałem, aby dorzucić np żen szeń? Czekam na propozycje i pozdrawiam

Krzysztof Piekarz