SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nauka - porblemy z koncentracją

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5760

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 467
Cześć mam problem z nauką. Matura za pasem a ja nic nie umiem ;/ Proszę o doradzenie mi jakichś niedrogich środków, dzięki którym zdam maturkę. Słyszałem o efedrynie plus kawie, ale to podobno strasznie źle wpływa na organizm. Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
bo mnei wkurzaja bezsensowne posty. ale dobra powstrzymam się i wytrzymam. :p moj kumpel bral lecytyne na pamiec i cos jeszcze i czesto w dany dzien zapominal jej wziasc (to bylo naprawde)

Zmieniony przez - Winiarz w dniu 2009-01-14 22:00:12

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Było wiele razy na forum, opcja szukja się kłania.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 467
szukałem, ale nie znalazłem odpowiedzi jakiej oczekiwałem ;/ ja potrzebuje tanich środków a nie po 100 czy 200 zł ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
Memory formula, Sesja, Super IQ, Lecytyna 1200.
Na mnie swego czasu najlepiej podzialal preparat z firmy Puritan's Pride, ale niestety nie pamiętam nazwy.
Popytaj w aptece, dużo tam tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
efedryna plus kawa moze pobuzic, ale z koncentracje moze nieraz nawet pogorszyc.

z legalnych supli wiele nie dostaniesz. piracetam - ale tona recepte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 467
a w czym znajdę efedrynę ? ;/ znalazłem tylko że w ziołach Ma Huang... ale może znacie jakieś konkretne leki czy coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
Efedryny przed sesją nie polecam, raczej nic nie zapamiętasz.
Jedna znajoma brała w sesji piracetam (preparaty: Memotropil, Nootropil, Lucetam, Biotropil), ale nie wiem jak to na nią podziałało, ale z tego co pamiętam to sesje miała w plecy Generalnie to te preparaty poprawiają krążenie mozgowe, niwelują szumy uszne.
Nie wiem kiedy masz sesje, jeśli za miesiąc to ja zaczalbym sie wspomagac lecytyna 1200, jesli np za tydzien to kupilbym na Twoim miejscu Memory formuła, starcza go na tydzien, na mnie podzialal za pierwszym razem bardzo dobrze, potem bylo troche slabiej, kosztuje ok 27zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
ja teraz wlasnie zaczalem uczyc sie do sesji i przed nauka 1 tabs tussi wplywa ok na koncentracje i lekkie pobudzenie, przynajmniej w moim wypadku
wiecej przy nauce nie ma sensu bo efekt moze byc odwrotny
do tego kawa, zielona herbata lub koffeina w kapsach
jedyne co mnie iirytuje chodz calkiem normalne to mocno podwyzszona diureza
moim zdaniem nie ma co tam sie bawic w ziolka z apteki bo spora wiekszosc dziala tylko na podswiadosc, a jeden czy dwa kapsy dziennie efki krzywdy nie zrobia
patrz dawkowanie tussi powyzej 12 lat 3x2kaps ed, tyle to zjadam w dt i chodze ciagle zrobiony a juz dziecia takie dawkowanie zalecane
no i mysle ze faf sie nie pogniewasz ze w tym dziale


Zmieniony przez - biernol w dniu 2009-01-13 19:23:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
huh 1 tbs tussi? huh przeciez to nie dziala ;p chyba Placebo z tą jedna tabletka tussi

Zmieniony przez - Winiarz w dniu 2009-01-13 20:18:37

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
masz problemu z rozumieniem tekstu czytanego lub wychyliles kilka win?!
do nauki nie potrzebne mi duze pobudzenie i nadmierna ruchliwosc, tylko zaostrzenie koncentracji i swiezosc umyslu wiec dlatego daja taka dawke jaka uwazam za odpowienia i sie sprawdza
przed treningiem jem 4 bo wtedy potrzebuje pobudzenie to gdy sie ucze tez mam tyle brac wedlug ciebie?!
no chyba nie bo troche w innym celu biore co!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
"lub wychyliles kilka win?!" ze zrozumieniem tego tekstu to mam problem. nie wiem kazdy jest inny jak dla mnie 1 tbl nie dziala na poprawe koncentracji IMO ale jak Ci pomaga 1 tbl to o to chodzi i sie nie oburzaj wyrazilem swoje zdanie. to chociaz 3 bym zarzucal do nauki sa srodki duzo lepsze od Efedrynki. ja na trening zarzucalem 8 tbl xD + 300 mg kofeiny to minimum



Zmieniony przez - Winiarz w dniu 2009-01-13 23:16:02

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

--Co myslicie o takim połaczeniu ??

Następny temat

Czy moge je tak brac ?

WHEY premium