SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki a nauka ?, 15 lat ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13
Witam wszystkich forumowiczów, jestem tutaj nowy i nurtuje mnie pewna rzecz. Otóż mam 15 lat i ćwiczę na siłowni około 11 miesięcy. Moja początkowa waga to 97 kg, teraz 81,5 kg. 13 czerwca kupiłem Kreatynę (Creatine Monohydrate 1 Revolutions, 500g, czarna puszka), ---------------------------------------- , taka jak w linku, biorę jedną miarkę(5 g) rano na czczo i jedną miarkę(5 g) około 19:00 - 20:00,(w dni treningowe i nie treningowe tak samo) dzisiaj jest 22 dzień brania. Będę ćwiczył jeszcze od 7 lipca do 12, a później wyjeżdżam za granicę na wakacje około 1 miesiąc i tam raczej nie będę ćwiczył, zamierzam skończyć kreatynę bez treningu, czyli zostało jeszcze jakieś 18 dni kreatyny. Dzisiaj kupiłem przedtreningówke (Nitro Bolon Insane Musce Power and Pump, biała puszka, 550 g), https://sklep.sfd.pl/Trec_NitroBolon_II_powder-opis1033.html?gclid=CJ2Gn8morr8CFQsCwwodEjkAvg , taka jak w linku. trener polecił mi jedną albo dwie miarki rozrobione z wodą 10 minut przed treningiem i od pn zacznę brać i tylko tydzień, bo później wyjeżdżam i z powrotem wracam aż około 15 sierpnia i pózniej zacznę znowu brać. Oprócz tych środków nie biorę nic więcej. Staram się przestrzegać diety, ale czasami wleci jakiś słodycz albo fastfood, albo coś innego. Piję około 3-4 litrów wody dziennie. Jak mam czas i ochotę to ćwiczę 6 dni w tygodniu i mam 4 treningi: 1. Klatka Piersiowa, barki przednie. 2. Nogi. 2. Ramiona. 4. Plecy i tylna część barków. A jak mam dużo nauki lub po prostu nie mam czasu, bo robię coś innego to staram się być chociaż 4 razy w tygodniu, Dwa razy w tygodniu robię bierznię lub stoperek lub rowerek, ale przeważnie stoperek (40 minut), jakieś 3 tygodnie temu robiłem przy każdym treningu oprócz nóg, a teraz trener powiedział, że trzeba zacząć masę mięśniową robić. Od zaczęcia brania kreatyny przybyło 2 kg przez 3 tygodnie, więc nie wiem czy to mięśnie czy tłuszcz ?. A i jeszcze jedno w bicepsie mam 32,5 cm, brzuch/talia 81 cm. Jeżeli macie jakieś pytania co do mojej osoby i do trenowanie itd. to piszcie. Aczkolwiek powoli będę zmierzał do głównego pytania. Otóż czy te środki mogą mi przeszkadzać w nauce, koncentracji, myśleniu itd., bo od września będę miał trudną klasę i będzie dużo nauki, bo później chcę się dostać do dobrego liceum, nie jestem jakimś kujonem, ale radzę sobie. Więc pytanie czy te odżywki będę źle wpływać na uczenie, a także czy na jakieś inne rzeczy mogą źle wpływać ???. Bardzo bym prosił o prawdziwe odpowiedzi i informacje, bardzo mi zależy na tej odpowiedzi i nie wiem co mam robić, odpiszcie jak najszybciej :D ???

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2014-07-05 17:13:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4729
Ja kiedyś poszedłem w nocy do biblioteki się uczyć po shock therapy bo późno było i tabletek z kofeiną zabrakło uczyło się super, ale miałem ochotę porobić pompki.
Suple raczej nie przeszkadzają w nauce. Chyba ,że jakiś specyfik cię zamula ale to akurat osobista reakcja i nie da się przewidzieć.

Zmieniony przez - chmielu125 w dniu 2014-07-05 19:22:53

To know your own limits, you must first know your foe's limit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13
ok dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
szkoda brać tego, zrób sobie porządny cykl kreatynowy i dokup kreatyny, w nauce Ci to nie przeszkodzi jak już to jakies noobostery oparte na kofeinie, geranium i jej zamiennikach moga Cię rozdrażnić i się nie skupisz na nauce ale to tylko w ciągu 2-3 godzin od zastosowania.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zioło kudzu

Następny temat

******DO KASACJI******

WHEY premium