SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy w wieku 15 lat mozna stosowac odzywki...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51
czesc mam do was pytanie czy w wieku 15 lat mozna stosowac odzywki takie jak kreatyna, bialko ... , chcial bym nabrac masy ale nie wiem czy moge stosowac odzywki, jesli chodzi omnie :D to cwicze od roku mam dosyc dobre rezultaty.Nie jestem chudy ale chcial byl nabrac wiecej masy miesniowej , szybko dojrzalem jak to cos zmienia ( fizycznie :D) tylko ze mam 172cm wzrostu i chcial bym jeszcze urosnac ( i nie wiem czy odzywki nie chamuja wzrostu), jesli juz moge stosowac odzywki to jak mozecie napisac jakie zeby szybko bylo widac rezultaty to byl bym bardzo wdzieczny, z gory dziekuj
3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29
Jeżeli intensywnie trenujesz(mama nadzieję że nie tylko na cięzarach).To odżywki możesz wpleść w swoją normalną dietę,jako dodatek do niej.Napewno nie zachamuje to twojego wzrostu.wzrost można zachamować poprzez zbyt intensywny trening w twoim wieku.Ale wysiłek w odpowiedniej ilości stmuluje(sprzyja)wzrost.Więc jedz i ćwicz a będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W wieku 15 lat, to i ja wzialem sie za Portagen. Teraz majac do wyboru tak zaawansowane i dobre jakosciowo odzywki na rynku, nawet bym sie nie zastanawial.
Pod warunkiem oczywiscie, ze twoje normalne jedzonko nie zaspokaja twoich potrzeb.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli jedzenie masz w normie i jestes zdrowy to i bialko (w ilosci potrzebnej do zapotrzebowania) i kreatyna moga tylko pomoc
smacznego
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dekstoza?? czy glukoza a o wiele tansza

Następny temat

SERWATKA FIRMY OX-GEN

WHEY premium