SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA G-force

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 192
Siemka

Otóż mam dość nietypowe pytanie, od tygodnia biorę BCAA G-Force i od czasu suplementacji tym specyfikiem odczuwam szybsze bicie serca.Również koniec wakacji jest i wiadomo-stres, a ja jestem troche nerwowy (i do tego nowa szkoła). Tak więc jak podejrzewam połączenie stresu i odżywek może powodować taką dolegliwość lecz chciałbym się upewnić co do tego BCAA,gdyż myślę o zamianie suplementu(przed tym brałem Glutaminę z Olimpa i nic takiego nie było )Co do serca, podczas ćwiczeń na siłowni czy wiekszego wysiłku w ogóle nie odczuwam i nie odczuwałem żadnych bóli,ani kołatań(mocnego i szybkiego bicia serca) tak więc podejrzewam iż jest to po części na tle psychicznym,a z sercem jest OK.

Tak więc,czy stosowanie takich suplementów może przyśpieszać pracę/ bicie serca?

Jestem tu nowy pozdrawiam

Zmieniony przez - mikosov w dniu 2010-08-23 20:42:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37461
Stosowanie suplementów moze przyspieszac prace serca :)
Ale nie BCAA , albo sobie wkrecasz , albo faktycznie stres etc.

BCAA to zwykłe aminokwasy i nie ma w nich nic takiego co by mogło powodowac przyspieszenei pracy serca :)
Na wszelki wypadek może udaj się do lekarza , z sercem nei ma żartów - wiem po swoim przypadku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 192
Heheh, może to moja "chora" podświadomość
W sumie może i tak,bo pierwszy raz spotkałem się z połykaniem proszku i mój pierwszy raz był lekkim zadławieniem(od razu po tym mi serce przyśpieszyło). Właśnie mam zamiar pójść do lekarza z tym i nie wiem,czy muszę zaprzestać przez jakiś czas treningów i stosowania amino ?

Oczywiście SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37461
Nie zaprzestawaj , bo to napewno nie one są tego powodem
Obniż troche intensywność treningu , rób troche wieksze przerwy przez ten czas miedzy seriami i bedzie git

No chyba ze zamiast aminów masz wsypany inny proszek , to jest inna sprawa &amp hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 192
Zmniejszę intensywność treningu( 4 x w tygodniu i jest trochę intensywny,lecz zaczynałem na FBW i zwieksze czas pomiędzy seriami) jak mi podpowiedziałeś do tego poczekam jeszcze jakiś czas,by mieć pewność,iż nie jest to spowodowane wyżej wymienionymi przyczynami(podłoże psychiki ). Bo trochę się czeka tez do lekarza,a jak już to bym szedł do prywatnego,gdy zacznę się niepokoić.
Chciałem dodać,iż mam 14 lat,trzymam dietę(jem o stałych porach pełnowartościowe posiłki(codziennie kurczak i ryż ) czasami jakaś ryba :- ) i mój staż treningowy rozpoczał się w kwietniu tego roku :D , przed tym robiłem trening domatora
Mój wiek chyba też może mieć podłoże ( okres dojrzewania).

Ale mimo wszystko dzięki, sog już poleciał

Zmieniony przez - mikosov w dniu 2010-08-23 21:03:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Suplementy nauka, lepsza renegeracja itp.

injelly