SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Shula/Dziennik-blog.IRONMANIA.sezon 2009/2010r.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
faktycznie źle tu ująłem
Chodzi mi o to że jak już bede mieć rowerek i troche przejeżdżone na jesieni, to na zime myśle o zakupie trenażera + podstawka na przedmie koło (ewentulanie można to nazwac ramą na przednie koło :P ) by wykręcić troche km podczas mroźnych wieczorów :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7236
Lee spoko wiem o co ci chodzi "trenażer" ewentualnie możesz pomyśleć o rolkach tam trzeba dodatkowo utrzymywać równowagę..
oba urządzenia to dobre rozwiązanie jeśli chodzi o zimowe wieczory he,he!

jeszcze propozycja dla mlody_007 jeśli chcesz spróbować w triathlonie radzę zacząć od jakiegoś małego dystansu (sprint lub jakiś mniejszy) teraz można zgłosić się do triathlonu w Jaworznie zawody te odbędą się 28 sierpnia.Oto strona

www.sokol.jaw.pl/triathlon/ 

ok.teraz dziennik.
11.07.2010r.
rower-szosa-55km.tętno-138/167max. kcal-1403.

12.07.2010r.
rozciąganie całe ciało.
brzuszki-3x100powt.
siłownia-fbw.

13.07.2010r.
rozciąganie całe ciało.
brzuszki-3x100powt.
zakładka 2x(10min.rower+10min.bieg)
pod wieczór
spining-1 godz.tętno-134/172max.kcal-884.
rower-10,5km.

14.07.2010r.
rozciąganie całe ciało.
brzuszki-3x100powt.
unoszenie kolan wisząc-3x10powt.
siłownia-fbw.
pływanie-1300m.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16328
dzieki stary, ale pytam narazie na przyszlosc.
Obecnie slabo mi z plywaniem idzie, dopiero się ucze.
może za rok lub dwa.

"Today I'm smarter and healthier than yesterday.
Tomorrow I'll be smarther and healthier than today"

Permanent development...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
thx shula nie byłem pewny co do zakupu tego cacka no ale teraz wiem że będzie warto

mlody_007 to już masz zajęcie na zime
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15517
Czytałem Twoją relacje o biegu w moim mieście

Ja bym nie wytrzymał w taki upał :<

Pozdrawiam :)

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7236
HEJKA!!!
lateoo-pozdrawiam!

15.07.2010r.
rozciąganie całe ciało.
brzuszki-3x100powt.
ławka rzymska-3x20powt.
prostowanie pleców z leżenia-3x10powt.
rower-MTB-9km.trasa-leśna

wyjechałem w góry z rodzinką i znajomymi,takie mini wakacje
wieczorem dojechaliśmy i zrobiliśmy ognisko!

16.07.2010r.
marszobieg-12km.
podciąganie się-6powt.
rozciąganie całe ciało.
wieczorem ognisko i jedzonko z ogniska

17.07.2010r.
pływanie i zabawy w wodzie.
Wieczorem impreza w stylu hawajskim

18.07.2010r.
marsz 1 godz.zwiedzanie itd.
podciąganie 10powt.
ognisko wieczorem.

19.07.2010r.
rowerek wodny 2godz.
spacer po górach.
powrót do domu.

20.07.2010r.
rozciąganie całe ciało.
brzuszki-3x100powt.
spining-1 godz.tętno-142/176max.kcal-849.
rower-MTB-16,5km.

21.07.2010r.
rozciąganie całe ciało.
brzuszki-3x100powt.
pompki-3x20powt.
unoszenie kolan wisząc-3x10powt.
koło-3x10powt.

siłownia-FBW.

bieg-3km.czas-20:37sek.(zadanie 6x400m. mocno)

pływanie-400m.

22.07.2010r.
rozciąganie całe ciało.
rower-MTB-11km.
mam bardzo mało czasu na treningi więc korzystam ile mogę

23.07.2010r.
rozciąganie całe ciało.
brzuszki-3x100powt.
pompki-3x20powt.
unoszenie kolan wisząc-3x10powt.
unoszenie grzbietu z leżenia-3x10powt.

zakładka-(bieg-2km.czas-10:40sek.+rower-10km.+bieg-2km.czas-8:50sek.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7236


Dzisiaj luzik od treningu.
Oto foto relacja z pobytu w górach Sowich,był to wyjazd odpoczynkowy!Są tam piękne tereny nadające się idealnie do jazdy na rowerze,biegania,marszy,spacerów,oczywiście zwiedzania i odpoczynku z dala od masy ludzi i zgiełku!

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7236


jagoda na naszym szlaku

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7236


piękne kwiaty!

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7236


wspinamy się na szczyt!

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie???

Następny temat

Pytanie do instruktorów ćwiczeń siłowych! Diagnostyka w siłowni.

electro
Polecane artykuły