HEJKA!!!
lateoo-pozdrawiam!
15.07.2010r.
rozciąganie całe ciało.
brzuszki-3x100powt.
ławka rzymska-3x20powt.
prostowanie pleców z leżenia-3x10powt.
rower-MTB-9km.trasa-leśna
wyjechałem w góry z rodzinką i znajomymi,takie mini wakacje
wieczorem dojechaliśmy i zrobiliśmy ognisko!
16.07.2010r.
marszobieg-12km.
podciąganie się-6powt.
rozciąganie całe ciało.
wieczorem ognisko i jedzonko z ogniska
17.07.2010r.
pływanie i zabawy w wodzie.
Wieczorem impreza w stylu hawajskim


18.07.2010r.
marsz 1 godz.zwiedzanie itd.
podciąganie 10powt.
ognisko wieczorem.
19.07.2010r.
rowerek wodny 2godz.
spacer po górach.
powrót do domu.
20.07.2010r.
rozciąganie całe ciało.
brzuszki-3x100powt.
spining-1 godz.tętno-142/176max.kcal-849.
rower-MTB-16,5km.
21.07.2010r.
rozciąganie całe ciało.
brzuszki-3x100powt.
pompki-3x20powt.
unoszenie kolan wisząc-3x10powt.
koło-3x10powt.
siłownia-FBW.
bieg-3km.czas-20:37sek.(zadanie 6x400m. mocno)
pływanie-400m.
22.07.2010r.
rozciąganie całe ciało.
rower-MTB-11km.
mam bardzo mało czasu na treningi więc korzystam ile mogę
23.07.2010r.
rozciąganie całe ciało.
brzuszki-3x100powt.
pompki-3x20powt.
unoszenie kolan wisząc-3x10powt.
unoszenie grzbietu z leżenia-3x10powt.
zakładka-(bieg-2km.czas-10:40sek.+rower-10km.+bieg-2km.czas-8:50sek.