SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Coś do SW , piorytet siłownia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1683
Witam od wrzesnia zaczynam trening cykliczny 3-4x oraz MMA 2x.
Odżywki na cykl mam już wybrane ale tylko na siłownie i myslicie co brać do MMA aminokwasy proste czy Bcaa ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
Jak już to bcaa.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1683
Czemu bcaa ?? Mam nadzieje ze mnie zrozumiales ja ten specyfik bede brał tylko podczas tzn przed i po treningu MMA ONLY :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19536
Zdecydowanie BCAA.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 929
BCAA ponieważ przy wydolności jaka jest na treningach MMA musisz chronić mięśnie przed katabolizmem, możesz też AAKG brać fajnie się sprawdza na takich treningach.

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19536
Argininy bym nie polecal ze wzgledu na mozliwosc wystapienia pompy. Mozna tez dorzucic cos typu Volumize.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
beta-alanina codziennie, izotonik koniecznie
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli pytanie: BCAA czy proste - to napewno BCAA

w ogole:

https://www.sfd.pl/[ART]Suplementacja_w_sportach_walki_by_faftaq-t395344.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1683
A co myslicie o Bcaa + glutamina(BioGenix Glutagenix)lub OLIMP Glutarol ? Oczywiscie tylko do SW :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19536
Poczytaj o Glutaminie w podwieszonych, wedlug badan nie dziala. Na pewno nie zaszkodzi ale czy warto tracic kase, nie sadze lepiej kupic wiecej BCAA.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1683
Aha :) Ok To zainwestuje w Bcaa moze olimpa xplode bcaa :) warto ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki stack obecnie?

Następny temat

czy dobrze to rozpisałem? suplementacja storm + xplode

electro
Polecane artykuły