Szacuny
1
Napisanych postów
274
Wiek
33 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1683
Witam od wrzesnia zaczynam trening cykliczny 3-4x oraz MMA 2x.
Odżywki na cykl mam już wybrane ale tylko na siłownie i myslicie co brać do MMA aminokwasy proste czy Bcaa ?
Szacuny
5
Napisanych postów
230
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
929
BCAA ponieważ przy wydolności jaka jest na treningach MMA musisz chronić mięśnie przed katabolizmem, możesz też AAKG brać fajnie się sprawdza na takich treningach.
Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!