Tak jak w teamcie, czy warto uprawiac kilka sztuk wlaki?? Mam 16 lat 1,5 roku chodze na KB i chcialbym jesczze trenowac Wushu.
I tu nadchodzi moje pytanie czy warto? czy zostac juz przy jednym stylu? Prosze o pomoc!!
I tu nadchodzi moje pytanie czy warto? czy zostac juz przy jednym stylu? Prosze o pomoc!!
Krzysztof Piekarz
