Szacuny
1
Napisanych postów
27
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
180
Witam mam bardzo wazne pytanie co zrobić zeby zatrzymać działanie kreatyny jestem zadowolony z treningu aoraz efektuw kreatyny ale krutko to trwa co robić zeby zatrzymac dzialanie
wiem tylko o Argininie ale moim zddaniem to zamało
Szacuny
1
Napisanych postów
27
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
180
czy mozna cos jeszcze wiecej zrobic jakies inne odzywki czyli dieta regeneracja i modyfikacja trenigu napewno zatrzymaja to co wypracowałem na kreatynie