SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy w dobraniu suli i odzywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Witam. Mam 190cm wzrostu waze ok 110kg i po kilku letniej przerwie zaczalem trenowac po 4 -5 razy w tygodniu. Obecnie cwicze od kilkunastu tygodni wiec czas na odzywki i suple. Czy moze ktos mi dobrac odpowiedni zestaw z naciskiem na utrate tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie stawow i kosci? Cena i ilosci w zasadzie nieistotne chodz wszytko w granicach rozsadku.

Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam
Łukasz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bezefedrynowo - scorch/tight/venom/dyma-burn - spalacze godne polecenia, TSe - tansza i gorsza alternatrywa. na stawy animal flex, ewentualnie joint therapy treca, aczkolwiek zdania na temat "repoeratorow stawow' są podzielone. co do wymienionych wczesniej fat killer, czy clen burexin treca - strata kasy, pierwszy raczej cieniusienki i nieekonomiczny, drugi - po prostu nieekonomiczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Thermo speed extreme+glukosamin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
dieta, aero, trening silowy, tse moze byc, arthron complex/joint therapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Dzieki Panowie. Oczywiscie dieta i poranne aero to podstawa dlatego nie wspominalem wczesniej.
Co do mojego pytania to wyrazilem sie dosc ogolnikowo ( i takie wlasnie odpowiedzi otrzymalem) - moj blad. Zalezy mi na kokretnym zestawie supli odzywek i wszytkich niezbednych "chemicznych" wspomagaczy. Chce jak najszybciej zamowic pelen pakiet (najlepiej tu bo nie lubie sie rozdrabniac gdzie taniej itp..).
Z otrzymanych od was podpowiedzi moge wywnioskowac ze moze byc to, to lub to albo jeszcze tamto wiec ciezko pozbierac to do kupy. Oczywiscie dla Was czyli ludzi ktorzy znakomicie wiedza co z czym i po co to chwila momen a dla mnie to dlugie i zmudne zestawianie jednostek w calosc.

Wiec jezeli to tylko mozliwe prosze o cos konkretniejszego.

ps. bylbym zapomnial, prosze poleccie mi cos dobrego na stawy ( mam slabe kolana), dokladniej na szklistosc i twardosc chrzastek.

Jeszcze raz dzieki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
.

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2007-06-04 00:14:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Spalacz np Thyrotherm jesli moze byc z efka , jak nie to np Venom teraz jasno swieci , czy Scorch

wiadomo dieta odpowiednio uzupelniona
BCAA mozesz dorzucic przed/po aero jako antykatabolik
noi podstawa witaminy mineraly

na stawy najlepszy jest wedlug opini ludzi Animal Flex , ale tez ma swoja cene , z tanszych np Bone & Joint z Premiuma



Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-06-04 10:18:27

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Ze spalaczy poleciłbym ci Fat killer lub Clenburexin ( za około 95zł. masz 180 kapsów, a to powinno ci starczyć na cały cykl).

POZDROWIONY...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
ktore raczej nie dorownuja thyrothermowi ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Powiedzcie mi jak to jest z dawkowaniem Premium Nutrition - Thyrotherm bo pisze ze stosowac nie dluzej niz 4 tyg a wiec ok 35kapsli do polkniecia czyli 60kaps starczy z powodzeniem...? Czy zalecacie jakies inne dawkowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Może fat killer i clenburexin niedorównują THe, ale są według mnie za to bezpieczniejsze i na początek przygody ze spalaczami polecane jak najbardziej.

POZDROWIONY...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
https://www.sfd.pl/Thyrotherm_!_DAWKOWANIE_!_itp:_-t336116.html

Klucozwym bedzie tu dieta i TRENING!

Możesz sie wspomoc jakims spalaczem. Thyrotherm będzie OK, ale musisz być swiadomy co bierzesz.

Jak masz braki w diecie to wal odzywkę bialkową. Na redukcji ni emoze ci zabraknąc białka! Więc sprawdź cyz ni emasz braków tego budulca i najlepszego antykatabolik

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o wybób supli

Następny temat

glutamina a odżywki białkowe

WHEY premium