SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

17 lat - siła,żeźba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
Witam
Mam 17 lat i chciał bym zacząć swoją przygodę z siłownią , szukamy osoby która jest w stanie ułożyć dla mnie plan treningowy,odpowiednią dietę (jeśli będzie potrzeba zapłacę) i podpowiedzieć co i jak mam robić aby uzyskać dobre efekty . Reszta informacji w ankiecie poniżej .

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 85

Wzrost: 196

Cel treningowy: siła,żeźba

Staż treningowy na słowni: brak stażu chcę zacząć od początku

Uprawiane inne sporty: piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 155 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 883
przejrzyj sobie forum, użyj czegoś takiego jak szukaj pełno jest planów itp...
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
zapoznaj się z tematami podwieszonymi.
te wytłuszczone u góry...

następnie kiedy będziesz miał podstawową wiedzę i konkretne pytania zapraszamy z powrotem..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177
i na marginesie , weź słowniczek języka polskiego : ' rzeźba ' , a nie "żeźba"

Najpierw potrzebujesz kilku tygodni tzw 'rozciągania' okres 4-6 tyg, małe ciężary, aby przystosować mięśnie i stawy do wysiłku, robisz każdą partie mięśni.
Plany są gotowe , przeanalizuj i podaj , my Ci powiemy co jest dobre ,a co nie.
Co do diety też są rozlegle artykuły. jedz gotowanego kurczaka , kaszę ,ryż brązowy, tuńczyka, pij mleko ,jogurt biały ,twarogów, jajka. Unikaj smażonego jedzenia i tłustych rzeczy. Zjadaj przed treningiem paczkę rodzynek , da Ci tzw 'kopa' I oczywiście pij dużo wody.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań do FBW

Następny temat

Plan na rzeźbe do oceny

electro
Polecane artykuły