SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

żeźba, regeneracja miesnia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
Witam Chce zaczac trening na żeźbe i mam pytanie w zwiazku z tym a mianowicie. Czy po ciezkim treningu na żeźbe potrzebny jest czas na regeneracje miesnia, jak tak to mniej wiecej jaki to jest czas? Pytam bo czytalem ze trening na żeźbe to 5 treningów w tyg. i niewiem czy niezniszcze sibie nadmiernie tego co juz wypracowalem. Jak cwiczyc zeby byly jak najmniejsze spadki masy miesniowej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
rzeżba!* przez r z zawsze w treningu na rzezbe stracisz obwody ,ale 5 x w tyg nie odbije sie na regeneracji chociaz 4 by ci w zupelnosci starczyly .Musisz ulozyc plan tak by grupy miesniowe ze soba nie kolidowaly.Pamietaj o aerobach i diecie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
Jeszcze jedno pytanko jesli na bicepsa maxymalnie biore 20kg 17kg w seriach 8serii po 8 razy to przy treningu na rzeźbe jakim cieżarem powinienem cwiczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
I jeszcze jedno Czy mozna cwiczyc takim planem? Cel redukcja i zachowanie masy miesniowej. Bilans kaloryczny mniej wiecej na zero. (Dieta bialkowa)
Pon. trening masowy klata tric
Wt. 1,5h na rowerku
Sr. 1,5h na rowerku
Czw. Odpoczynek
Pt.Trening masowy Biceps, plecy
So. 1,5h na rowerku
Nie.Odpoczynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
Rozumiem ze zatrudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281
zeby redukowac dieta na minus musi byc
zapomniales o barkach nogach no i brzuch tez by sie przydal

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
No barki cwicze zapomnialem dodac razem z klata nogi zadko a brzuch wcale bo mam przepukline przepony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
bailbong- Co zrobic zeby stracic jak najmniej masy miesniowej? Wiem ze obwody spadna bo sadlo zleci ale niechcialbym stracic miesnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281
niema łatwo ..
chcesz massy to tluszcz zawsze przyjdzie wiadomo jak dbasz to niewiele ale jest
tak jak i redukcja tluszcz spalasz to miecha zawsze coś stracisz niewiele ale stracisz

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
Mam zalozony temat odnosnie tego pytania ale nikt mi nie odpowiedzial konkretnie To spytam ciebie moze mi cos sensownego doradzisz. Mam zakupiona kreatyne bialeczko 80% i HMB myslisz ze warto robic tym cykl na redukcji czy lepiej poczekac i poredukcji zrobic na tym cykl na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281
nie ten dział :) wyslij linka do tematu w odpowiednim dziale to odpowiem

no pain no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból stopy...

Następny temat

Plan do oceny !!!

WHEY premium