Konkretnie chodzi mi o osoby które mają własne domowe, osiedlowe siłownie. CO macie, ile bierzecie, z kim ćwiczycie, co zamierzacie dokupić i ogólne porady dla początkujących takich jak np. ja. Myślę że ten temat najbardziej zainteresuje ludzi w wieku gimnazjalnym i ludzi którzy chodzą do szkoły ponadgimnazjalnej (zawodówka, liceum, technikum). Tak więc zapraszam do udzielania się.
-------------------------------------------------------------------
U mnie jest tak. Mam siłownie na strychu. Mieszkam w bloku jednak mam własny strych i tam postanowiłem zrobić sobie siłownię. Obecnie mój sprzęt to:
- drążek na futrynie
- sztanga prosta (waga ok. 10kg)
- obciążenie 23 kg;/
- 2 gryfy
Na dniach będę zamawiał ławeczkę. Obciążenie małe, ale co poradzić jak takie drogie. A robionych nie mam gdzie kupić (jeżeli macie kogoś kto robi obciążenie w ok. Janowa Lubelskiego to piszcie). Ćwiczę z kolegą z bloków. Na razie biorę te 30 kg (bo więcej nie mam) i macham po kilkadziesiąt razy... Zamierzam kupić teraz 2x 5kg ale hajsu mało i chyba jeszcze poczekam bo u mnie w fitness shopie 10kg obciążenia kosztuje 64zł ;/. Jeżeli macie jakąś radę z tymi obciążeniami to piszcie bo naprawdę droga sprawa kupować w sklepie a jakieś w jakieś tańsze bym prędzej zainwestował...
-------------------------------------------------------------------
U mnie jest tak. Mam siłownie na strychu. Mieszkam w bloku jednak mam własny strych i tam postanowiłem zrobić sobie siłownię. Obecnie mój sprzęt to:
- drążek na futrynie
- sztanga prosta (waga ok. 10kg)
- obciążenie 23 kg;/
- 2 gryfy
Na dniach będę zamawiał ławeczkę. Obciążenie małe, ale co poradzić jak takie drogie. A robionych nie mam gdzie kupić (jeżeli macie kogoś kto robi obciążenie w ok. Janowa Lubelskiego to piszcie). Ćwiczę z kolegą z bloków. Na razie biorę te 30 kg (bo więcej nie mam) i macham po kilkadziesiąt razy... Zamierzam kupić teraz 2x 5kg ale hajsu mało i chyba jeszcze poczekam bo u mnie w fitness shopie 10kg obciążenia kosztuje 64zł ;/. Jeżeli macie jakąś radę z tymi obciążeniami to piszcie bo naprawdę droga sprawa kupować w sklepie a jakieś w jakieś tańsze bym prędzej zainwestował...
Krzysztof Piekarz

