Szacuny
4
Napisanych postów
425
Wiek
31 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
4085
Witam!
Potrzebuje zakupic 2kg białka najlepiej na allegro ... Jakie najlepiej bo widzę w***** aukcji różne firmy,wszędzie reklama,że mają najlepszy towar...
Szacuny
22
Napisanych postów
1249
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
11422
rolmlecz rządzi a tak powaznie to co radzi Faft jest dobre oszamałem pare paczek i pasuje zarówno smakowo jak i cenowo. Na sklepie sfd mozna zamówic przez gg więc nie trzeba nawet zadnych kont
Szacuny
11
Napisanych postów
621
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
5247
w oborze byles na snopku lezales plandeka sie przykrywales wiec nie mow jak nie sprobowales ostrowie jadles ?? to jest to samo tylko ze smak jest b.db smakuje wielu forumowiczom i na pewno jest tansze i to o wiele a jest to samo bialko WPC co w kazdym wpc czym niby mialo by sie roznic naklejka
co do obory to sie nie obraz poprostu mi taki rym naszedl
Szacuny
11
Napisanych postów
621
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
5247
i co glupio ci teraz poprostu nikt nie wchodzi na temat poboczny ktory byl tak wiele razy ze poprostu szok
poczytaj wiecej to moze wiecej sie dowiesz
nie liczy sie smak "maki" wazne co robi do czego sluzi i i czym jest
nastepca ostrowi lowickie cena jakosc smak wiec bez spekulacji prosze
Zmieniony przez - wolf9 w dniu 2010-06-04 15:38:13