SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CP+Mono 2 tygodnie bez efektów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 458
Witam!
Od dwóch tygodni jem CP+Mono i jestem podłamany, bo na cyklu na mono po dwóch tygodniach były już w miarę efekty (ok. 2kg), a na tym jak na razie 0! Jak myślicie kreatyna jeszcze po prostu się "nie rozkręciła"? Dodam, że dieta i myślę, że dobry plan treningowy (FBW) jest. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): Nie mam

Wiek: 18

Waga: 70

Wzrost: 173

Cel cyklu: Masa

stosowane już wcześniej suplementy : Monohydrat

Uprawiane inne sporty: Wcześniej siatkówka, teraz trochę SW.

stosowane wcześniej spalacze : Żadne

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Nie

ilość dni wolnych od kreatyny: 0

przewidziane finanse na cykl: 100

uwagi i sugestie: Brak

Staż treningowy: 1 rok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
spokojnie daj jej czas.
ja zawsze notuje najlepsze efekty pod koniec cyklu.

w 2 tygodnie 2kg z czego 100g to byly miesnie pewnie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 458
Heh Dzięki za słowa otuchy Zobaczymy jak to będzie. Napiszę za dwa tygodnie, bo pomiary robię co tyle.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
Rób pomiary najlepiej na początku i pod koniec cyklu.
Tak będziesz najwyżej załamany na koniec , a przez cały cykl będziesz dawał z siebie 100%.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1718 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15969
Kreatyna ma szczyt dzialania w 4 tygodniu wiec sie nie przejmuj ale ja ostatnio na mono po 2 tygodniach juz mialem niezła pizbe na siłowni

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpuszczanie

Następny temat

NItro II +kreta..a co po?

electro
Polecane artykuły