Witam zacząłem ćwiczyć ale 2 mieszczance ćwiczyłem na profesjonalnej siłowni teraz ćwiczę w domu i nie che mi się zbytnio ćwicz .Ćwiczę tak
poniedziałek- klatka
wtorek- biceps
środa -triceps
czwartek-barki
piątek-plecy
czy to jest dobry system czy lepiej ćwiczyć np poniedziałek klatka z bicepsem wtorek wolne i środę barki z bicepsem itp ???
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 68
Wzrost: 170
Cel treningowy: masa siła rzesba :D
Staż treningowy na słowni: 2mies.
Uprawiane inne sporty: czasmi pilka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): prawie full teraz robię wyciąg
Dieta: staram się
Przeciwskaznania medyczne: nie
Zażywane suplementy: Białko, carbo
poniedziałek- klatka
wtorek- biceps
środa -triceps
czwartek-barki
piątek-plecy
czy to jest dobry system czy lepiej ćwiczyć np poniedziałek klatka z bicepsem wtorek wolne i środę barki z bicepsem itp ???
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 68
Wzrost: 170
Cel treningowy: masa siła rzesba :D
Staż treningowy na słowni: 2mies.
Uprawiane inne sporty: czasmi pilka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): prawie full teraz robię wyciąg
Dieta: staram się
Przeciwskaznania medyczne: nie
Zażywane suplementy: Białko, carbo
Krzysztof Piekarz
