SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czy dobrze ćwicze ???????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3333
Witam zacząłem ćwiczyć ale 2 mieszczance ćwiczyłem na profesjonalnej siłowni teraz ćwiczę w domu i nie che mi się zbytnio ćwicz .Ćwiczę tak
poniedziałek- klatka
wtorek- biceps
środa -triceps
czwartek-barki
piątek-plecy
czy to jest dobry system czy lepiej ćwiczyć np poniedziałek klatka z bicepsem wtorek wolne i środę barki z bicepsem itp ???

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 68

Wzrost: 170

Cel treningowy: masa siła rzesba :D

Staż treningowy na słowni: 2mies.

Uprawiane inne sporty: czasmi pilka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): prawie full teraz robię wyciąg

Dieta: staram się

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: Białko, carbo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3333
no pisze że nie chce mi się zbytnio ćwiczyć i ćwicze tak
poniedziałek-klatka
wtorek-biceps
środa-triceps
czwartke-barki
piątek-plecy
czy to jest dobry plan jeżeli nie to podajcie jakiś ?????
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
chyba nogi przeoczyles
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787443
co znaczy

dieta : staram się ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3333
no jeść dużo białka ;p
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787443
to szkoda Twojej kasy na białko i carbo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3333
nogi nie ćwiczę , a ze sram się zdrowo odrzywiac i jest dużo białka -ale mi chodzi o ternik czy dobrze wykonuje !!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 948
Na twoim miejscu dał bym sobie spokój. Nie ma nóg nie ma nic, a jak do tego nie ma diety to jest mniej niż nic a to już bardzo źle.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3333
chodziłem na siłownie i bardzo mało osób ćwiczyło nogi a ćwiczyli po parę lat i naprawdę bardzo ładnie wyglądali
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787443
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9778
a ze sram się zdrowo
tak mi wpadło w oko.
chodziłem na siłownie i bardzo mało osób ćwiczyło nogi a ćwiczyli po parę lat i naprawdę bardzo ładnie wyglądali
bo mieli make up i długie spodnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3333
dobra powiecie jak powinienem ćwiczyć czy dobrze ćwiczę ze 1 mięsień dzienie czy lepiej 2 i potem dzień wolny
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps problem

Następny temat

Masami / przetapianie smalcu

electro
Polecane artykuły