SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Białko ostrowia WPC - po treningu ? Źle ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 665
Witam,

Mam trochę nietypowe pytanie :)
Czy jeśli robie sobie białeczko serwatkowe wpc w domu przed treningiem, a pije je po treningu czyli jakies 3 godziny później i ono dość sporo (ok. dwukrotnie) zmniejsza swoją objęość to czy dzieje sie coś z wartościami odżywczymi tego białka ? :)

Z góry dzieki za odp.
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709975
zmniejsza objętość bo piana opada,wartości pozostają takie same

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2656
ja tam nie wiem ale na opakowaniu wyraznie pisze ze nalezy je spozyc zaraz po przygotowaniu a ja ze swojego doswiadczenia wiem ze jak takie bialko polezy 3godz too ladnie smierdzi :D

no co jest k***a co jest;/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4994
ja do pracy zawsze sobie robie białko koło 6 rano, a pije je dopiero kolo 12. po tym czasie raczej nie zmieni ono swoich wartości odżywczych, a spowoduje dokładne rozpuszczenie białka w mleku ( brak grudek)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2063
Hm co do wartości to trzeba by dokładnie zbadać każdy przypadek, ale chyba nie bez powodu napisali na opakowaniu, że należy po rozrobieniu spożywać. A po drugie są już shakery, w których można mieszać odżywkę "skręcając" go przed spożyciem:)

I'm gonna make him an offer he can't refuse

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 347
Myślę ze zachowuje wartości gdyż np mięso które leży 3 h po uboju ma takie same składniki jak świeżo co ubite,...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2656
no ja bym nie porownywał miesa z WPC ktore jednak jest chemicznie wytwarzane :P

no co jest k***a co jest;/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 665
czyli widze, ze jednak zdania są podzielone :p
...
Napisał(a)
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10507
Zależy w jakim otoczeniu leży jeżeli jest to temp. pokojowa nic się z tym białkiem stać nie powinno, nie tracić w żaden sposób na wartości odżywczej jeżeli poleży te 3 godz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 665
no normalnie w torbie w szatni :P
to spoko, dzieki za odp :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2656
no ale ja nie widze problemu ladujesz do shakera bialko ile tobie tam potrzeba i jak juz sobie skonczysz cw to zalewasz "niemoralną" i pijesz to chyba jest najlepsze wyjscie z sytuacji :D

Zmieniony przez - davidgm w dniu 2010-05-20 18:24:50

no co jest k***a co jest;/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPC BCAA PRZED I PO AREO

Następny temat

creatine powder i horse power

electro
Polecane artykuły