Witam.
Ćwicze brzuch takim systemem:
Unoszenie nóg w zwisie
s:3
p:12/10/8 lub max/max/max
Skrętne unoszenie nóg w zwisie
s:3
p:12/10/8 lub max/max/max
Brzuszki głową w dół
s:3
p:12/10/8 lub max/max/max
Skłony boczne z hantlą
s:3
p:s:3
p:12/10/8 lub:
Skłony boczne na ławeczce
s:3
p:max/max/max
i tak:
wtorek i czwartek
powtórzenia
12/10/8 bo robie ćwiczenia z obciążeniem dodatkowym
a w piątki i niedziele bez obciążenia ale max powt.
i tak dziś sobie myślałem czy nie lepiej zacząc robić ABS II
Jak myślicie ??
Ćwicze brzuch takim systemem:
Unoszenie nóg w zwisie
s:3
p:12/10/8 lub max/max/max
Skrętne unoszenie nóg w zwisie
s:3
p:12/10/8 lub max/max/max
Brzuszki głową w dół
s:3
p:12/10/8 lub max/max/max
Skłony boczne z hantlą
s:3
p:s:3
p:12/10/8 lub:
Skłony boczne na ławeczce
s:3
p:max/max/max
i tak:
wtorek i czwartek
powtórzenia
12/10/8 bo robie ćwiczenia z obciążeniem dodatkowym
a w piątki i niedziele bez obciążenia ale max powt.
i tak dziś sobie myślałem czy nie lepiej zacząc robić ABS II
Jak myślicie ??
Krzysztof Piekarz