SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gwjazdor - Wszyscy mają dziennik! Mam-i-ja! xD

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34748
Pokaż klatę

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
joł Gwiazdor


pokaz jakies foto

no i powodzenia
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
Cóż, dawno nie pisałem
To przez rodzinne imprezy Zaniedbałem dietę, praktycznie w ogóle odpuściłem i odpuszczam aż do wtorku Ale jak już wielokrotnie zaznaczalem - moje mięśnie nie są od wyglądania tylko od działania Jak mi trochę masy spadnie lub wolniej urośnie, abo się trochę zaleję - nie bd przeieć płakać A że i tak dużo w******lam to nie powinno nic się stać

Co do treningów - oczywiście były, nie było jeszcze dnia żeby Gwjazdor odpuścił dzień na siłowni Jedynie ciężarów nie pamiętam za bardzo ani powtórzeń w niektórych ćwiczeniach (plany trzymam na siłce)

Treningi klaty odbywają się systemem HSS-100 autorstwa Christiana Tibaudeau. Specjalizacja na klatę również wyszła spod jego ręki, ja jedynie lekko pozmieniałem ją pod siebie. Link do oryginału:
http://www.tmuscle.com/free_online_article/sports_body_training_performance/hss100_chest_specialization

Czwartek: Grubość Klaty
1. Wycisk sztangielek młotkowo na płaskiej - wave loading 7/5/3/7/5/3
- Lubię to ćwiczenie Tylko że dopada mnie blokada psychiczna - niby mógłbym lewą ręką jeszcze podnieść (chyba), ale podświadomie boję się przeciążyć i tak już z***any lewy bark
2a. Wycisk sztangi na dolnym skosie, powtórzenia półtorakowe, 3x6-8
2b. "Krzyżowanie" linki górnego wyciągu - 3x[8-10 high-to-middle]+[3x8-10 high-to-low]
3. COMBO [sztangielka+wyciąg dolny] wyciskanie na płaskiej 3x10-12
4. Sleeper 1x100
(W rzeczywistości jest to górna połowa rozpiętek wykonywana jednorącz, na wyciągu górnym, leżąc na płaskiej ławce. Ale tak nas niemiłosiernie sen dopadał po każdej serii tego, że nazwaliśmy to Sleeper )

Piątek: Nogi Tutaj dzień nastawiony na luźny trening, jedyne zgrzyty jak na razie były w ostatnich seriach wspięć. Nogi przygotowują się powolną progresją do miesięcznego piekła, które czeka je za 2 tygodnie
1a. Przysiady ze sztangą na karku 4x6-8
1b. RDL 4x6-8
2a. Prostowanie nóg 4x8-10
2b. Uginanie nóg 4x8-10
3a. Wspięcia na palce stojąc 3x8-10
3b. Wspięcia na palce siedząc 3xMAX


Sobota: Szerokość Klaty
1. Wyciskanie Gilotynowe 4x6-8
Ćwiczenie problematyczne dla mnie. Ciężary jakie szły to - 25/35/45/55 Ale cóż... Mięsień ledwo się rozgrzewa - a staw już ma dosyć
2a. Wyciskanie sztangielek na dolnym skosie, łokcie szeroko, półtoraki, 3x8-10
2b. Dolna połowa rozpiętki 3x10-12, tempo 303
3. COMBO kon/eks sztangielkami. Faza pozytywna: wyciskanie młotkowe, faza negatywna: rozpiętka. 3x10-12. tempo 501
Zdziwiony byłem ciężarem. Gdybym robił całe rozpiętki ciężarem który szedł na negatyw to byłoby pięknie Nie pamiętam dokładnie, 25 kg chyba albo 27,5
4. Dolna połowa rozpiętki 1x100 Jak zawsze na setkę śmieszny ciężar 5 kg Musiałem się przykładać aby czuć pracę mięśnia - bo na dole ręka sprężynowała wręcz hehe



Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2010-05-02 12:28:33

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
Wczorajszy trening: Skośne Brzucha
1a. Skłon boczny 5x8-10, ciężar 30 kg. Śmiech na sali za tydzień spróbuję z 40tką
1b. Russian Twist 5xMAX

Ogólnie rzecz biorąc, trening trochę śmieszny, tego Russian Twista nie wiem czy nie zamienić - jeżeli nie dawałem rady, to dlatego że prosty brzucha nie mógł dłużej utrzymać mnie i ciężaru w pozycji poziomej

No, a dzisiaj ostatni dzień żywienia się bezwartościowymi (z pktu widzenia sportu ) pokarmami, nowy tydzień rozpoczęty dniem na Górę Klaty. Relacja wieczorem.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8065
wrzucaj foty bejbexD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
na grubosc klaty zamiast zwyklych mlotkow nie lepiej combo con eks?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
IMO nie Combo kon/eks mam na szerokość xD w tempie 501 i przy tym dobrze czuć zewnętrzne partie.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79876
Nie bądź piz.duś i dawaj foty

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8065
No i gdzie te foty ****a oO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12951
Widze, ze tez pokusiles sie na stworzenie swojego "dzienniczka" :>

Pozdrawiam i Powodzenia ;)

be patient...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny

Następny temat

Zakwasy

electro
Polecane artykuły