Pokaż klatę 

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!
Ilość wyświetleń tematu: 3839
Zaniedbałem dietę, praktycznie w ogóle odpuściłem i odpuszczam aż do wtorku
Ale jak już wielokrotnie zaznaczalem - moje mięśnie nie są od wyglądania tylko od działania
Jak mi trochę masy spadnie lub wolniej urośnie, abo się trochę zaleję - nie bd przeieć płakać
A że i tak dużo w******lam to nie powinno nic się stać
Jedynie ciężarów nie pamiętam za bardzo ani powtórzeń w niektórych ćwiczeniach (plany trzymam na siłce)
Tylko że dopada mnie blokada psychiczna - niby mógłbym lewą ręką jeszcze podnieść (chyba), ale podświadomie boję się przeciążyć i tak już z***any lewy bark
)
Ale cóż... Mięsień ledwo się rozgrzewa - a staw już ma dosyć
Nie pamiętam dokładnie, 25 kg chyba albo 27,5
5 kg
Musiałem się przykładać aby czuć pracę mięśnia - bo na dole ręka sprężynowała wręcz hehe
Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti
za tydzień spróbuję z 40tką
) pokarmami, nowy tydzień rozpoczęty dniem na Górę Klaty. Relacja wieczorem.Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti
Combo kon/eks mam na szerokość xD w tempie 501 i przy tym dobrze czuć zewnętrzne partie.Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!
http://www.shinaido.w8w.pl/
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły