SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siwy i Sługa Dążenie do celu na BIEGU! 15/10/5 Wodyn

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9937
WYPISKA 27.04.2010:

Noo i nastał wieczór jestem taki zmęczony że masakra zasypiam normalnie na siedząco Dzisiaj dzień bez treningu :( xD

Adriano
Dzięki za wpisa i przepis jakiś konkretny nie piersi z kurczaka podsmażane ,kapusta,ogórek,pomidor,coś tam jeszcze i zawijam ;d

*_*

Posiłki:

I.Jajecznica 3 jaja ;d +2 kromki zytniego chleba

II(szkoła).Tortilla.

III.Wątróbka+ziemniaczki+sałata






IV.Wątróbka+Ryż

V.Tuńczyk+ryż














Zmieniony przez - Montownik w dniu 2010-04-27 20:59:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 110
WYPISKA 27.04.2010:

Posiłki:

I: 1,5 szklanki płatek owsianych na mleku xD

II(w pracy): makaron z karkówką i sosikiem pomidorowym :P

III: To co wyżej

IV: ryż z jogurtem

V: 3 jaja i serek wiejski ; P

Dobranoc :P ide spać he he padam z nóg ;p
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
starajcie sie nie laczyc tluszczy pochodzenia zwierzecego z weglowodanami o wysokim IG
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9937
Kuźka dopiero na chate wróciłem ;/ jeszcze poszło Serek wiejski i 2 kromki ziarnistego chleba pzdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 110
Okey postaramy się he he ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9937
Witam panów ;d ahmm już po Treningu elegancko popijam gainerka ;d :mniam:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~WYPISKA28.04.2010~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

TRENING(Zestaw A 10-tki):

I.Push press:
1.35kg 10x
2.40kg 10x
3.45kg 10x
4.50kg 10x
5.55kg 10x(Filmik





II.Pełne Przysiady:
1.65kg 10x
2.75kg 10x
3.85kg 10x
4.95kg 10x
5.105kg 10x
6.115kg 10x(Filmik)





III.Podciąganie podchwytem do czoła:
1.10x
2.8x
3.8x
4.6x

IV.Unoszenie nóg na ławce poziomej (brzuch)

WRAŻENIA:

I.Push Press:
*Wcześniejsze serie lajtowo aż do 55 już opór był
II.Przysiady:
*Tu był lajt praktycznie chciałem jeszcze spróbować na 125kg 10x ale bałem się o kolanko troche.. Wyjaśnie poniżej.
III.Podciąganie:
*Tu narazie mam dosyć opór ładnie łapka puchnie;d

Z kolanem mam tak od nie dawna że przy małych ciężarach lub przy własnej masie ciała jak zrobie przysiad dość głęboki to zaczyna mnie "piec" kolano.Ale dzisiaj miałem nawet luuz przy 3 pierwszych seriach dawało o sobie znać ale wolę nie ryzykować.

POSIŁKI:
I.Omlet (3 jajka,3 łyżki płatków owsianych,dżem wiśniowy)
II.Tortilla:D
III.Szynka wieprzowa,ryż,ogórki i do tego sos(wiem że nie dobrze z sosem ale dla smaku :mniam:)





IV.Po Treningu(Gainer już był) za pół godzinki Ryż z tuńczykiem
V.Na noc Sereki Wiejskie + ziarnisty chlebek

~~~~~~~~~~~~~~
Dzisiejsze samopoczucie mam w miare , ty powiem wam że shock theraphy mnie kopiexdAaa właśnie ale za***isty kompocik mam z rabarbaru i wiśni na zimno jest KOZAK







Zmieniony przez - Montownik w dniu 2010-04-28 20:18:16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 110
Siemaneczko chłopaki ;]

WYPISKA28.04.2010

TRENING(Zestaw A 10-tki):

I.Push press:
1.25kg 10x
2.30kg 10x
3.35kg 10x
4.40kg 10x
5.45kg 10x
6.47,5kg 8x(filmik)





II.Pełne Przysiady:
1.45kg 10x
2.50kg 10x
3.55kg 10x
4.60kg 10x
5.65kg 10x
6.70kg 10x
7.75kg 10x
8.80kg 10x (filmik)





III.Podciąganie podchwytem do czoła:
1.10x
2.10x
3.9x
4.8x


WRAŻENIA:

I. Push Press:
-Tu dobrze poszło ale na 45kg opór był noo i na 47,5kg to już słabiutko tzn spieprzyłem troche co widać na filmie ; /
II. Przysiady:
-Tutaj to lajtowo nie narzekam ;] troche dużo serii ale to jest nadal sprawdzanie ciężarów ;]
III. Podciąganie:
-Podciąganie też dobrze wypadło..


POSIŁKI:
I.Standard :D 1,5kg szklanki płatek owsianych na mleku
II.ryż z jogurtem
III.gołąbki
IV.(przed treningiem): Karkówka z kaszą gryczaną i sosikiem do smaku :P
IV.Po Treningu i gainerze: Ryż z tuńczykiem i kukurydzą

I ide spać bo musze sie wyspać więc akurat dzisiaj ten ryż z tuńczykiem to mój ostatni posiłek...

AAA i powiem tak jak Sługa ten shock theraphy serio kopie :P Dobranoc :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie Wam idzie.


Te ziemniaczki z sosem, mmm, smak mi narobiłeś, muszę jutro takie coś ogarnąć

pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9937
Dzięki Studensky ! :D hehe to ryż ;d ale z ziemniakami napewno lepszę ;d polecam ;d
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślałem, że tam pyrki są
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KALORYFER JAK NAJSZYBCIEJ

Następny temat

yoemaster Dziennik Treningowy - cel idealna sylwetka :)

electro
Polecane artykuły