WYPISKA 27.04.2010:
Noo i nastał wieczór jestem taki zmęczony że masakra zasypiam normalnie na siedząco
Dzisiaj dzień bez treningu :( xD
Adriano
Dzięki za wpisa i przepis jakiś konkretny nie piersi z kurczaka podsmażane ,kapusta,ogórek,pomidor,coś tam jeszcze i zawijam ;d
*_*
Posiłki:
I.Jajecznica 3 jaja ;d +2 kromki zytniego chleba
II(szkoła).Tortilla.
III.Wątróbka+ziemniaczki+sałata
IV.Wątróbka+Ryż
V.Tuńczyk+ryż
Zmieniony przez - Montownik w dniu 2010-04-27 20:59:52
Noo i nastał wieczór jestem taki zmęczony że masakra zasypiam normalnie na siedząco

Dzisiaj dzień bez treningu :( xD
Adriano
Dzięki za wpisa i przepis jakiś konkretny nie piersi z kurczaka podsmażane ,kapusta,ogórek,pomidor,coś tam jeszcze i zawijam ;d
*_*
Posiłki:
I.Jajecznica 3 jaja ;d +2 kromki zytniego chleba
II(szkoła).Tortilla.
III.Wątróbka+ziemniaczki+sałata
IV.Wątróbka+Ryż
V.Tuńczyk+ryż
Zmieniony przez - Montownik w dniu 2010-04-27 20:59:52

