SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

prosze o ocene treningu jutro ruszam

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3627
dzieki za uwagi apokalipsa.bardzo cenie sobie twoje rady.mysle jeszcze nad wyrzuceniem wyciskania na plasko na klate fakt ze ladnie pompuje ale poza sila to nic wiecej mi nie daje a teraz zalezy mi najbardziej na masie.mogłbys mogłbys podac jakis alternatywny program cwiczenia klatki?myslalem robic pompki na poreczach nastepnie wyciskanie skos dodatni hantlami ew wyciskanie mlotkowe no i cos na rozciagniecie rozpietki albo przenoszenie hantla.jak bys mogł cos podpowiedziec.aha i o co ci chodzilo ze ciezar nie ma znaczenia przy wznosach na boki?z gory dzieki

Zmieniony przez - kondzio200 w dniu 2010-04-26 22:07:13
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80905
Wlasnie tak. Wyrzuc plaska. Pompki na poreczach jako pierwsze 5x8-6. Potem hantle lub ewentualnie sztanga skos gora 4x10-8, na koniec moga byc rozpietki 3x15-12.

Zauwaz, ze pompki na poreczach to najsilniejsze ciezarowo cwiczenie na klatke.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3627
mogli byscie jeszcze udzielic wskazówek co do pompek na poreczach na klate?bardzo zadko korzystalem z tego cwiczenia wiec i wiedza kiepska na ten temat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80905
Tulow pochylony w przod, nogi wysuniete w przod tak, bys pod glowa mial stopy. Lokcie ida na boki lub odrobine na skos. Opuszczasz sie ruchem kontrolowanym, po czym poprzez scisk miesni piersiowych wypychasz sie do gory, nie doprowadzajac do przeprostu. To jedno powtorzenie. Przez cale cwiczenie (to obowiazuje we wszystkich cwiczeniach na klatke): klatka maksymalnie wypieta, lopatki maksymalnie sciagniete, barki cofniete.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3627
dzieki no to prawie juz wszystko wiem.zostala jeszcze kwestia aerobów.brzuszek troche jest i nie chce zeby sie powiekszył:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan poprawy

Następny temat

Nowy plan na nowy cykl

electro
Polecane artykuły