dzieki za uwagi apokalipsa.bardzo cenie sobie twoje rady.mysle jeszcze nad wyrzuceniem wyciskania na plasko na klate fakt ze ladnie pompuje ale poza sila to nic wiecej mi nie daje a teraz zalezy mi najbardziej na masie.mogłbys mogłbys podac jakis alternatywny program cwiczenia klatki?myslalem robic pompki na poreczach nastepnie wyciskanie skos dodatni hantlami ew wyciskanie mlotkowe no i cos na rozciagniecie rozpietki albo przenoszenie hantla.jak bys mogł cos podpowiedziec.aha i o co ci chodzilo ze ciezar nie ma znaczenia przy wznosach na boki?z gory dzieki
Zmieniony przez - kondzio200 w dniu 2010-04-26 22:07:13
Zmieniony przez - kondzio200 w dniu 2010-04-26 22:07:13
