SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co skuteczniejsze na Biceps?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1312
gryf czy hatelki? tylko bez odpowiedzi ze to rozny sprzet i inne cwiczenia, na co polozyc wiekszy naklad?

masa masa masa))

masa masa masa))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ok





--= =--

Wszystko dobre co się dobrze kończy, wszystko złe co się kończy źle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 57 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 36772
rób jedno typowo masowe sztangą ,a drugie dodatkowe hantlami
to wszystko po 3-4 serie w różnych konfiguracjach i jest optymalnie
i skutecznie


Pozdrawiam
Kilop
Doradca w dziale Trening

"to nie Usa tylko Sfd tutaj nie dostaniesz Pulitzera tylko bana "

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15547
moim zdaniem hantle sa bardziej efektywne od gryfa

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem krotko
z wlasnego doswiadczenia , (ćwiczenia izolowane) gryf
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 626 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 21475
Ja bym radził ułożyć taki trening żeby było różnie np w jednym cyklu było więcej hantli mniej sztangi lubd odwrotnie albo zrównoważyć to.

Modlitwa i praca o mase i rzeźbe wzbogaca

Beż bólu nie ma przyrostów ;]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


tzn. widzisz niestety ale muszę tak powiedzieć, że to różny sprzęt...
No więc zależy co chcesz osiagnąć?? Jeśli chcesz zrzeźbisz bica no to hantelki lekkie i nawalasz ile możesz bez ustalania powtórzeń ewentualnie serie, a jeśli chcesz masę no to tylko sztanga, modlitewnik (ewentualnie bardzo ciężki hantel i pomagasz se drugą ręką, ale na dłuższą metę to nie ma sensu; przeciążasz stawy itd.) i jedziesz ;) powodzenia !
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 7435 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26133
pozwole sobie Ciebie zacytowac "to rozny sprzet i inne cwiczenia"
a poza tym tak jak kliop

"idz wyprostowany wsrod tych co na kolanach
wsrod odwroconych plecami i obalonych w proch"
-----------------------------
jak to niektorzy pisza, jezeli moja wypowiedz Ci pomogla to nie dawaj mi soga, bo mam ich pod dostatkiem, tylko kliknij na brzuszek pajacyk http://www.pajacyk.pl/ , a jak Ci nie pomogla, to tym bardziej kliknij - proste, nie?

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
Sztanga jest oczywiście bezapelacyjnie najskuteczniejsza w budowaniu masy mięśniowej, jednak hantle dają wspaniałą mozliwośc odciazenia nadgarstków, a także możliwośc ich rotacji podczas wykonywania ćwiczeń co dodatkowo angażuje mięsień ramienny - choć to oczywiście przykład, można by ich podawać więcej.
Polecam wykonywać zawsze jedno ćwiczenie ze sztangielkami a następnie ze sztangą, moja ulubiona kombinacja to:
-naprzemienne uginanie przedramion ze sztangielkami x 3 10-12
-uginanie przedramion ze sztangą na modlitewniku x 3 8-10

-Czy przewozi pan ze sobą szwajcarska walutę?
-Nie! Tylko Zegarki...Nie! Zaraz! Jeden zegarek! Z kalkulatorem...
-Doprawdy?
-Tak, przeliczałem na nim kurs walut aż przestał odliczać czas...
-zgrabnie powiedziane...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mam małe pytanie---sorry za zaśmiecanie postu ale widze, że gadacie otym co mnie interesuje i szkoda zakładać specjalnie nowy post.

robie nową rozpiske.

i na bica mam takie ćwiczenia:
--uginanie ze sztangą stojąc.
--uginanie hantlą na modlitewniku.

ale prawy biceps mam więkrzy od lewego i se pomyślałem, że sztangę zamienie na hantle (żeby wyrównać).

ale mam pytanie codo drugiego ćwiczenia--bo nie lubie robić na modlitewniku---i ostatnio na treningu to drugie zastąpiłem sobie na uginanie ramienia hantlą w opadzie--mi lepiej wchodzi.


jak myślicie nie ma znaczenia który zestaw robie nie??





--= =--

Wszystko dobre co się dobrze kończy, wszystko złe co się kończy źle
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
i jeszcze jedno pytanie.

uginanie hantlami stojąc nie robie na przemian tylko dwie naraz---tak się lepiej czuje





--= =--

Wszystko dobre co się dobrze kończy, wszystko złe co się kończy źle
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 15594 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91830
rob atak jak sie lepiej czojesz
to najwazniejsze
no i pilnoj w staniu poprawne j postawy kregoslupa nie bojaj sie
i tyle:]

=::!RoOde!::=
-=wypasiony w dziale trening=-
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na co ćwiczysz?

Następny temat

Aktywność seksualna

electro
Polecane artykuły