SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co bedzie skuteczniejsze na klatke?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
Witam. Mam takie pytanie co będzie bardziej efektowne na klatkę?
Ja robie tak 4 serie po 8 powtórzeń ze zwiększeniem ciężaru w miarę możliwości, później tak samo skos i rozpiętki.
A kumpel robi tak: [podam przykładowy ciężar] 3 serie po 8 powtórzeń 70 kg, później 3 serie po 8 powtórzeń 60 kg, a następnie 3 serie po 8 powtórzeń 40 kg. po tym wszystkim 4 serie skos i rozpiętki.

Która z tych opcji da lepszy efekt?

Pozdrawiam MIC

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
wg mnie to co ty robisz jest lepsze.
W tym co robi twoj kumpel jak dla mnie za duzo seri

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
ty robisz lepiej, ale to nie znaczy ze dobrze.

Ja robie tak 4 serie po 8 powtórzeń ze zwiększeniem ciężaru w miarę możliwości, później tak samo skos i rozpiętki.

Jesli jestes wstanie zwiekszac ciezar i robic tyle samo powtorzen no to wniosek jest taki ze zle dobierasz obciazenie. Jesli celem twoim jest masa to cwicz z intesywnoscia ~70-85% 1_PM (12-6/4) - progresja

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
bez wątpienia twój kolega robi jakis dziwny plan, ktory nie ma uzasadnienia- mozna utrzymywac jednakowy cięzar w dwóch, trzech ostatnich seriach danego ćw. np. 12 10 8 8 ale nie w ten sposób co on- jeszcze potem następuja inne ćw., które dodatkowo pogarszaja sytuację/trening jest za intensywny/
twój model wiec należy uznac za wlaściwszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

help

Następny temat

EKTOMORFIK - TRENING NA MASE - (ZA) DOBRY METABOLIZM

WHEY premium