chvjnia maniekkkk jak chcesz budować masę bez nóg? to ogromna partia, a w klacie zmień wyciskanie w wąskim uchwycie na wyciskanie hantli albo zwykłe wyciskanie, bo masz ćwiczyć klatkę, a w wąskim uchwycie ćwiczysz triceps 

--==GAINER TEAM==--