Witam ponowienie
Mam małą prośbe co do ćwicze na brzuch.Mogli byscie mi podać plan ćwiczeń w seriach? Np. 2 dni serie działające na skośne miesnie brzuche itp. nast, dzień na inna partie brzucha itd.. byłbym wdzięczny, ponieważ a6w to trochę wymagające ,gdys sie przerwie i trzeba od poczatku a abs cięzka sparawa
więc chce zacząc od seri, licze na posty pozdarwiam.
Mam małą prośbe co do ćwicze na brzuch.Mogli byscie mi podać plan ćwiczeń w seriach? Np. 2 dni serie działające na skośne miesnie brzuche itp. nast, dzień na inna partie brzucha itd.. byłbym wdzięczny, ponieważ a6w to trochę wymagające ,gdys sie przerwie i trzeba od poczatku a abs cięzka sparawa
więc chce zacząc od seri, licze na posty pozdarwiam.
Krzysztof Piekarz