SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

boks Radom - potrzebuję kilku informacji

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7924

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38
Witam!
Jestem tutaj nowy. Mam zamiar w najbliższym czasie zapisać się na boks w Radomiu. Chciałbym się dowiedzieć kilku informacji. A więc:
- Czy sekcja nadal mieści się przy ulicy Narutowicza 9 (czytałem tu na forum, ale ostatni post był z 2006 roku, więc się upewniam)
- Czy można zapisywać się w dowolnym terminie czy np. dopiero od Września?
- Jaki jest miesięczny koszt itp.
Myślałem o tym dawno, ale zawsze było jakieś "ale". Teraz jestem na to zdecydowany. Obecnie mam 16 lat więc sądzę, że nie jest jeszcze za późno :) Czy mógłby mi ktoś przybliżyć choć trochę jak wyglądają treningi, w czym wypadałoby być dobrym na początku (mam na myśli warunki fizyczne itp.). Proszę Was o odpowiedź ;) Z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
Witam
Wszystkich chętnych do trenowania boksu zapraszam do profesjonalnego klubu bokserskiego Boxsport Arena. Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach dopołudniowych i popołudniowych. W zajęciach uczestniczą także kobiety. Więcej informacji na stronie www.boksradom.pl lub pod numerem telefonu 889969254.
Pozdrawiam
Maciej

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
Na borkach jest jakaś sekcja, ale nie dowiadywałem się dokładnie co tam jest.
Mogę Ci jednak polecić treningi kick-boxingu przy katedrze w szkole numer 13 (podstawówka). Nauczysz się technik bokserskich i dodatkowo kopnięć. Trener tam zna się na rzeczy i jeśli jesteś zdyscyplinowany to doceni.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38
Dzięki za odpowiedź. O tym też myślałem. Boję się tylko, że jestem zbyt słabo rozciągnięty. A wiesz coś może o opłatach, bądź posiadasz jakiś numer telefonu, żebym mógł zadzwonić i się dowiedzieć? Czy koniecznie musiałbym pojechać na jakiś trening i wtedy wszystko ustalić? Zapisywać się można w każdej chwili, czy w określonych terminach? Sorki za głupie pytania, ale nigdy na niczym nie byłem, stąd ta moja niewiedza ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
Z tego co pamiętam płaciło się 30zł. Pierwszy trening był darmowy, tylko przychodziłeś i pytałeś się czy możesz... Nie bój się, że nie jesteś rozciągnięty, bo tak to nigdy nie pójdziesz. Problem leży w tym, że w sierpniu treningów chyba nie ma, w lipcu było samo bieganie, a normalnie zaczynało się od września. Ale idź i się wszystkiego dowiedz, ja nie mam żadnego telefonu niestety.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38
Ok, Dzieki. tak wlasnie myslalem, ze bede chodzil najwczesniej we wrzesniu. W takim razie przyjde na trening i zobaczymy co z tego bedzie ;)

P.S.: 30 od dnia czy za miecha? Chyba to drugie?

Zmieniony przez - no_name_91 w dniu 2007-07-24 16:20:14
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 367
ponawiam pytanie gdzie teraz mozna zaczac trenowac boks w radomiu?? slyszalem o broni radom, na borkach ale nie wiem czy to jest aktualne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 125
Na Radomiaku Żeromiński uczy bardzo dobry trener:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1114
PHILIPSR napisz jak możesz więcej informacji. Wiem, że jestem stary ale ja chciałbym tak rekreacyjnie.

Cele nie marzenia.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 125
Trener bardzo w porządku wspaniały kontakt z młodzieżą do niego na boks uczęszczają też dziewczęta warunków może nie ma wspaniałych ale myślę że można się trochę nauczyć. Poniedziałek-Środa-Piątek o 16.30 cena 20 zł:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1114
Ja mam prawie 20 lat czy tez bym mógł? A ta cena 20 zł od czego?

Cele nie marzenia.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 125
Do 18 roku życia wiem że 20 zł. Jak jesteś trochę starszy to chyba trochę drożej. Nic nie szkodzi że jesteś trochę starszy rekreacyjnie też można pochodzić sobie. Przydz w środę i sobie zobaczysz jak to wygląda i porozmawiasz sobie z trenerem. :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

SW - nowe sekcje

Następny temat

Treningi Dieta Suplementacja

Shoty
Polecane artykuły