Witam!
Jestem tutaj nowy. Mam zamiar w najbliższym czasie zapisać się na boks w Radomiu. Chciałbym się dowiedzieć kilku informacji. A więc:
- Czy sekcja nadal mieści się przy ulicy Narutowicza 9 (czytałem tu na forum, ale ostatni post był z 2006 roku, więc się upewniam)
- Czy można zapisywać się w dowolnym terminie czy np. dopiero od Września?
- Jaki jest miesięczny koszt itp.
Myślałem o tym dawno, ale zawsze było jakieś "ale". Teraz jestem na to zdecydowany. Obecnie mam 16 lat więc sądzę, że nie jest jeszcze za późno :) Czy mógłby mi ktoś przybliżyć choć trochę jak wyglądają treningi, w czym wypadałoby być dobrym na początku (mam na myśli warunki fizyczne itp.). Proszę Was o odpowiedź ;) Z góry dzięki!
Jestem tutaj nowy. Mam zamiar w najbliższym czasie zapisać się na boks w Radomiu. Chciałbym się dowiedzieć kilku informacji. A więc:
- Czy sekcja nadal mieści się przy ulicy Narutowicza 9 (czytałem tu na forum, ale ostatni post był z 2006 roku, więc się upewniam)
- Czy można zapisywać się w dowolnym terminie czy np. dopiero od Września?
- Jaki jest miesięczny koszt itp.
Myślałem o tym dawno, ale zawsze było jakieś "ale". Teraz jestem na to zdecydowany. Obecnie mam 16 lat więc sądzę, że nie jest jeszcze za późno :) Czy mógłby mi ktoś przybliżyć choć trochę jak wyglądają treningi, w czym wypadałoby być dobrym na początku (mam na myśli warunki fizyczne itp.). Proszę Was o odpowiedź ;) Z góry dzięki!
Krzysztof Piekarz