SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tajski boks Radom

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Czy orientuje się ktoś czy istnieje w Radomiu może jakaś sekcja tajskiego boksu ? Myślałem także nad boksem ewentualnie kick boxingiem jednak najbardziej do gustu przypadł mi ten pierwszy sport ;p Mam 16 lat chciałem rozpocząć jakieś treningi. Z góry dzięki za pomoc polećcie co się da ;d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1210 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48553
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3617
Ja jestem z Radomia. W Radomiu nie ma sekcji muay thai. Jest Judo, Zapasy, Aikido, Karate, Teakwondo, kickboxing i boks. O tylu mi wiadomo. Ja cwicze kickboxing. Najlepiej przejdz sie po sekcjach i zobacz co Ci sie spodoba. Jak bedziesz potrzebowal jakis info to pisz smialo ;)

Człowiek broni błędów, które kocha...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1355
Pisi92, nie wiesz może które sekcje bokserskie "działają" aktualnie. Ewentualnie jakieś namiary na sekcję KB może ? A i jeszcze jedno czy te sekcja są czynne w wakacje ? Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 48
Witam. Wszystkich chętnych do treningu bokserskiego zapraszam do siebie na salkę. Osiedle Wacyn, ulica Na Stoku 1/1. Proszę o kontakt telefoniczny: 889969254. Zasadnicze zajęcia odbywają się w poniedziałek i środę od 19.30 do 22.00, we czwartki od 20.30 do 22.00. Istnieje możliwość treningów w inne dni o różnych godzinach. Więcej informacji pod numerem telefonu 889969254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 48
Witam
Wszystkich chętnych do trenowania boksu zapraszam do profesjonalnego klubu bokserskiego Boxsport Arena. Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach dopołudniowych i popołudniowych. Więcej informacji na stronie www.boksradom.pl lub pod numerem telefonu 889969254.
Pozdrawiam
Maciej

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sztuki walki Józefów, Michalin, Otwock i okolice

Następny temat

Muay Thai Kraków - Nowa Huta

aerofull