Szacuny
15
Napisanych postów
2037
Wiek
31 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
17417
Trenuje bjj juz pare miesiecy i planuje jescze dodac do tego mma i tu sie pojawia pytanie czy silownia mi moze mocno zaszkodzic? jakis dobry plan na sile malo szkodliwy dla stawow .Prawie zapomnialem mam 15 lat :
Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!
" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"
Szacuny
6
Napisanych postów
162
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
4322
W tym wieku odpuść sobie uzupełniania bjj i mma siłownią. W zupełności wystarczy Ci naturalny proces wzrostu, a wzmocnienie go treningami na macie i dietą powinno dać Ci naprawdę zadowalający wynik. Wzrośnie Ci siła, wytrzymałość kondycja i dynamika (a przynajmniej powinna jeśli jesteś "normalny" :) ). Jeśli bardzo chcesz robić coś ponad programowo to po treningu lepiej zostań na 10 minut zrób 50 pompek, 100 brzuszków i z 50 przysiadów :) Ewentualnie poproś trenera aby podał Ci inne ćwiczenia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała które powinny przyczynić się do wzrostu siły. Obstawiam, że wskaże Ci pompki, podciągania (na wszystkie możliwe sposoby), przysiady (klasyczne, wykroczne i inne wariacje) i oczywiście nieśmiertelne spięcia (brzuszki).
Szacuny
15
Napisanych postów
2037
Wiek
31 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
17417
nie zrozumiales kolego przewaznie mma i silownia to bardzo dobre rozwiazanie (w wieku +18) na silowni zwiekszaszs sile a na treningu technike czyli technika + sila = sukces:) . Orzeuek dzieki :)
Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!
" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"
Szacuny
15
Napisanych postów
2037
Wiek
31 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
17417
co do walki z cieniem to Chcialbym wszystkim powiedziec ze jak walczycie z cieniem zaciskajcie mocno piesci :) ja tak nie robilem i podczas przepychanek z kumplami sobie malo co kostek nie powybijalem:) . No wiesz sily nigdy za wiele:)
Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!
" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"
Szacuny
14
Napisanych postów
1318
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
13614
na sile ma jeszcze czas przynajmniej wedlug mnie ;) ja odkad odstawilem silownie zrobilem sie bardziej gibki i w ogole mniej kontuzji itp jak juz chcesz tak bardzo tej sily to rob wszystko z wykorzystaniem ciezaru ciala pompki przysiady podciaganie itd