cześć
mam pytanie do ludzi którzy mają swoją domowa siłownie na chacie
ostatnio zakupiłem sprzęt sztanga+100kg obciazenia 2x15kg hantelki
i dziś powiedziałem 2 kumplom którzy chcieli ćwiczyć ale nei mieli gdzie ja też z nimi byłęm ale nei mowilem im nic by nie zapeszyc
i mam pytanie czy warto ćwiczyć tak na 6-7 osob na takim sprzęcie??
oraz czy jak masz siłownei na chacie to kumple ci coś $ oddaja lub się składają czy jak?? czy normalnei jesteś DOBRYM kolegą i pozwalasz im za free pakowac u siebie??
u mnei gdzieś koło 6osob bedzie bo chcieli się złożyć po 100zł dokupić ławeczke a reszta dla mnei za sprzęt..
a jak jest u was??
PZDR
mam pytanie do ludzi którzy mają swoją domowa siłownie na chacie
ostatnio zakupiłem sprzęt sztanga+100kg obciazenia 2x15kg hantelki
i dziś powiedziałem 2 kumplom którzy chcieli ćwiczyć ale nei mieli gdzie ja też z nimi byłęm ale nei mowilem im nic by nie zapeszyc
i mam pytanie czy warto ćwiczyć tak na 6-7 osob na takim sprzęcie??
oraz czy jak masz siłownei na chacie to kumple ci coś $ oddaja lub się składają czy jak?? czy normalnei jesteś DOBRYM kolegą i pozwalasz im za free pakowac u siebie??
u mnei gdzieś koło 6osob bedzie bo chcieli się złożyć po 100zł dokupić ławeczke a reszta dla mnei za sprzęt..
a jak jest u was??
PZDR
Krzysztof Piekarz

