SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

do ludzi którzy maja domowa siłownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2352
cześć
mam pytanie do ludzi którzy mają swoją domowa siłownie na chacie
ostatnio zakupiłem sprzęt sztanga+100kg obciazenia 2x15kg hantelki
i dziś powiedziałem 2 kumplom którzy chcieli ćwiczyć ale nei mieli gdzie ja też z nimi byłęm ale nei mowilem im nic by nie zapeszyc

i mam pytanie czy warto ćwiczyć tak na 6-7 osob na takim sprzęcie??

oraz czy jak masz siłownei na chacie to kumple ci coś $ oddaja lub się składają czy jak?? czy normalnei jesteś DOBRYM kolegą i pozwalasz im za free pakowac u siebie??

u mnei gdzieś koło 6osob bedzie bo chcieli się złożyć po 100zł dokupić ławeczke a reszta dla mnei za sprzęt..

a jak jest u was??


PZDR
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1857
u mnie ćwiczy okolo 15 osob sam nawet nie wiem dokladnie czy tyle :p mam malo miejsca i sie dzielimy i cwiczmy po 2 lub 3 osoby od 15 do 20 kazdemu przysluguje 1 godzina :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pozwalam za free
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2352
a ile u ciebie ludu pakuje i pakujesz razem z nimi?

pakuja jak cie nie ma na chacie???
PZDR
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7043
ja też na free oczywiście ;) a co do tego czy warto ćwiczyć w 6-7 osób na takim sprzęcie to myślę, że trochę za długie będą przerwy pomiędzy ćwiczeniami zanim każdy zrobi serię, ale to moje zdanie. Zawsze można sobie jakoś poradzić nawet w tyle osób.

Eryk

"Umiesz liczyć ? Licz na siebie !"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1448 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8915
no co ty , za szybko wyeksponujesz sprzet moim zdaniem ja bym bral na Twoim miejscu po 20 zl miesiecznie od nich
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21281
ja na Twoim miejscu powiedziłbym tym kolega zeby dokupili jakis sprzet,ciezary za to ze beda cwiczyc z Toba .Zawsze sprzetu na siłce przybedzie i juz nie bedziecie musieli czekac az ktos skonczy machac sztanga tylko Ty bedziesz robil swoje a on swoje
duze jest to pomieszczenie ma silke?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2352
4x4 takie sobie.. powiem im bo coś się maja skladac i dokupic to zamaist łąweczki to moze doradze zeby dokupili hantelki +sztange?? bo zamiast łąwki mam takie 3 pufy 45cm wyzsokosci
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31384
Ja cwicze na domowej silowni u kumpla. Jak sie skladamy, to tylko i wylacznie na sprzet, atlas w domu mial juz kumpel, skladka byla na sztange, hantle i robienie laweczki (w przeciagu 5 miechow). Zadnych stalych oplat nie ma. Regularnie cwicza 4 osoby (po dwie na 1 treningu).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1448 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8915
n owlasnie ale jak juz nic by nie dorzucali sie , to niech ogarnia sobie miesiecznie hajsy od ludzi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4197
pozwalaj za free, ale podzielcie się na 2 grupy po 3 osoby żeby nie było za długich przerw.
powodzenia

Zmieniony przez - Lejzer17 w dniu 2010-03-31 23:16:19
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1270
Ja tam zbieram tylko za prąd no i zrzutka na wodę musi być ;) ale to każdego wyniesie nie więcej jak 8 zł za miecha ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gen!

Następny temat

drążek

Shoty
Polecane artykuły