SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy zamienić siłownię na domową siłownię?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Mam dylemat. Mieszkam przy warszawie, siłownia kosztuje tu ok 150-170 zł. Ostatnio wpadłem na pomysł, a może zrobię swoją? Znalazłem na znanym serwisie aukcyjnym ławeczkę + gryf prosty + gryf łamany i obciążenie za cenę 520 zł. Do tego kupiłbym drążek i gryfiki na hantle.

Czy jest sens? Po 3 miesiącach już oddałby mi się zakup tylko największy problem jest w tym, że nie będzie tak bogato jak na siłowni i czy to nie zastopuje bardzo? Jeśli ktoś ma domową siłownię to mógłby powiedzieć jak się ćwiczy w zaciszu bez luster i ludzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Nie znam
Wyciąg do ławki? przy większych ciężarach będzie się uginał jak będziesz ciągnął, przy większych ciężarach rzędu 40kg będziesz musiał pilnować ławki aby się nie przewaliła. Niewygodny przy niektórych ćwiczeniach ponieważ przeszkadza sama ławka

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Cwiczy sie fajnie , lustro też sobie mozesz przywiesic do swojej siłoni;) a co do sprzetu to odkładaj stopniowo kase i kup cos porzadnego z firm marbo lub kelton , zeby to nie były jakies marketowe ławki które sie bujają jak kładziesz na stojaki większy ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
ja mam swoją siłke i powiem że w domu mam mniejszą motywacje do treningu
wiadomo jeżeli jesteś na siłowni gdzie ćwiczą inni chcesz sie pokazać z jak najlepszej strony
pamietam jak na taką siłownie przychodzi=ły fajne laski pobiegać na bieżni
odrazu +20% cieżaru na sztandze i jazda :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ja mam domową, sprzętu trochu nazbierałem już u ćwiczy się spoko, nie ma tłoku, nie trzeba czekać na wolne miejsce (problem przy mniejszych publicznych siłowniach)
Samemu się trochu zle ćwiczy, ale idzie przywyknąć, ni"mam dziewczynę i mówi, że nie może patrzeć na moje ręce i nogi" zmień dziewczynę raz kilku ziomków ćwiczyło u mnie, ale to raczej sezonowi byli Dlaczego bez luster? ja mam na siłce i większość ma jakieś lustereczko na siłce, a zwiedziłem kilkanaście "piwnicznych" siłowni. Nieraz brakuje profesjonalnego sprzętu, typu suwnice, i innych maszyn, ale idzie się bez tego obejść.
Było kilka tematów porównujących profesjonale do domówek i wszędzie są plusy i minusy

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10786
Blasti fakt motywacja jest jeśli ćwiczysz na publicznej siłowni. Ale jednak wolę u siebie w domu na górze. Nikt mi nie wchodzi w serie. A i jeszcze u mnie to na taką siłownie mam kawałek od swojego domu więc albo po treningu musiałbym iść na piechotę albo jechać autobusem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
A co powiecie o tym sprzęcie http://allegro.pl/zestaw-silownia-lawka-gryfy-73-5kg-obciazenia-rk-i1784440214.html? 

Sory za link, wiem że nie można wrzucać ale to jedyna metoda by się dowiedzieć czy warto kupić czy dokładać pareset zł do markowego. Po paru wypowiedziach skasuje go.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Sprzęt do kitu ;) ławeczka za słaba , nie ma wysuwanych stojaków i ciezko sie skos na niej bd robic , obicazenie betonowe oblane plastikiem tez lipne bo zajmuje duzo miejsca na gryfie , i po jakims czasie moze plastik sie przetrzec i piasek wyleciec , gryf maja srednice 25mm czyli tez zbyt duzego ciezaru nie wytrzymaja i moga sie wygiac .
Szukaj sprzętu w firmie kelton lub marbo.

Zmieniony przez - macciekk02 w dniu 2011-08-30 20:09:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Ehh to taka markowa siła będzie kosztowała z 1000 zł od bidy :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Od tych firm możesz wziąść ławke i gryfy a obciążenie kupić toczone , wyjdzie troche taniej.
Lepiej wydać 1000zł niż zrobić sobie krzywde na tym sprzęcie co podałeś w linku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5156
Hejka według mnie ta ławeczka to shit tak samo jak te obciążenie kompozytowe, też mam takie i nie jest zbyt dobre. Zrobiłem błąd że kupiłem podobny zestaw na allegro, ławkę sprzedałem i kupiłem sobie w Keltonie i teraz żałuję że nie zrobiłem tego wcześniej. teraz zostało mi obciążenie i gryfy ale one są spoko, muszę tylko sprzedać jeszcze obciążenie i kupić normalne żeliwne a nie jakiś beton w plastiku. Jak chcesz coś kupić to nie kupuj w markecie ani na allegro chyba że to Kelton lub Marbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17482 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196585
ja mam wlasna silke i nie zaluje ani 1zl wydanej na nia i teraz tylko planuje do kupic pare takich uzadzen: bo brame itp juz mam
http://www.marbo-sport.pl/maszyna-do-wyciskania-skos-gorny-na-wolne-ciezary-mp-u012.html
co do motywacji ja nie mam z nia problemow, mam w kodowany cel i caly czas bede dazyl do niego az go osiagne




Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-08-30 20:30:29

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łydki

Następny temat

Własna domowa siłownia // priorytety?

WHEY premium