SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy czujecie sie na diecie wysokokcal zamuleni/glupsi ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
zawsze bylem przyzwyczajony jesc niewiele, jestem ektomorfikiem, mam wysoki poziom tsh i zawsze bylem energiczny i w miare mozliwosci bystry. Bedac na diecie jestem troche taki jakby przyciemnialy, mam wolniejszy refleks, wolniej kolajarze. Chcialem sie dowiedziec czy wy tez tak macie albo podobnie? Dodam ze wcinam ponad 4000 kcal przy 65kg. mam 21 lat.
Pozdraiwma
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 483 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6623
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
spadowa

No to jest powazna sprawa bo mam do nauki trudne rzeczy a na tej diecie to co najwyzej moge zasnac nad ksiazka :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 483 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6623
przestan jesc albo idz do lekarza....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Gdzies czytalem ze na diecie wysoko weglowodanowej mozemy byc ospali ja niepamietam zebym tak mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7284
pokaż nam lepiej tą swoją dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2775
Przy 65kg jesz 4000kcal nie wiem, jak to liczyłeś, ale powinieneś co najmniej 1000kcal obciąć.


Zmieniony przez - Hodred w dniu 2007-03-18 10:54:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
za duzo pewnie jesz, ale organizm sie przyzwyczai jesli to Twoje poczatki z dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Spoko dzieki za pomoc. A ty jak ci tam lepiej sobie poczytaj o ektomorfikach.

Diete wsadzilem juz w odzywianie i juz nie chce na jej temat dyskutowac. Chcialem po prostu pogadac z ludzmi ktorzy maja podobnie. Diete stosuje od tygodnia. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
stosuje diete od tygodnia

to za pare 2-3 miechy przejdzie takie uczucie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysypka co robić????

Następny temat

Jak to zrobić inaczej ?????

WHEY premium