...
Trochę mnie denerwuje jak się pisze, że ten czy tamten powinien już zakończyć karierę a ja się pytam- dlaczego? Nie każdy ma ochotę odejść w blasku sławy i się nudzić na emeryturze, niektórzy po prostu potrzebują adrenaliny, której dostarcza ich ulubiony sport. Mówi się, że Gołota powinien definitywnie zakończyć karierę, teraz podobnie piszą w temacie o Holyfieldzie. Może oni już nic nie osiągną, ale skoro chcą walczyć, skoro daje im to radość, to niech walczą. W innych sportach jest podobnie. Po co Ahonen wracał do skoków? Dlaczego Schumacher chce wrócić do F1, po co Henin wróciła na kort? Oni po prostu to kochają i właśnie dlatego.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Tak własnie-dlatego ludzie tak piszą..Kiedy widać że dana osoba juz nic nie może na poziomie zaprezentowac to oczywiste że wraca tylko dla siana- a to już u nikogo oklasków i podziwu nie wywyołuje..Nikt im nie zbrania trenowac tego do samej śmierci ale jak sie pchają na szczyt-mimo że juz tam nie pasują to juz kwestia banknotu..
...
walki zawodnikow ktorych prime juz dawno sie zakonczyl są poprostu jednostronne i nieciekawe dlatego ludzie piszą żeby zakończyli kariere bo kto lubi ogladac walki dawnych ulubionych bokserow ktorzy dostaja w******* od sredniego zaw
odnika :??:

odnika :??:

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka
Spamers Squad A Jak
...
Barnabas26 - w 100% podzielam Twoje zdanie. Jeśli lubią walczyć to niech walczą tyle ile dadzą radę, nawet jeśli mieliby dostawać po gębie. A różnorakim kibicom itp. nic do tego! Denerwują mnie gadki, że oni robią to (ekhem) tylko dla kasy. Nie możecie zrozumieć, że ktoś kocha walczyć? 

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.
...
Ta rzeczywiście. Najbardziej wola walki została pokazana w dwóch ostatnich pseudo pojedynkach stulecia w Polsce.
...
Gołota powiedział otwarcie, że nie lubi się bić i nie lubi boksu, ale nic innego nie potrafi robić 

Nobody's perfect. My name is Nobody.
...
Walczyc może kochaja. Ale dostawac po mordzie bez kasy nikt nie lubi.
Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.
...
Po pierwsze wracaja do walki, albo w niej troche za dlugo siedza bo my tego chcemy, a co za tym idzie dostaja szmal za "dziadkowanie" w ringu.
Druga kwestia to nie czuja swojego wieku, albo nie chca sie pogodzic z odstawieniem rekawic na kolek
Inna sprawa to to, ze kibice odradzaja im walk w podeszlym wieku (sportowo podeszlym), poniewaz : A)nie chcemy sobie psuc obrazu ukochanego fightera (np Roy Jones jr), B)zdrowie!:) I w tym rzecz! Starszemu kolesiowi wszystko bardziej siada na psychice i mozgu niz młodziakowi. Typ, który przeszedł kariere amatorską, a potem bije sie przez 20 lat na ringach zawodowych nie moze uniknac zmian przez ciosy.
Pozdrawiam!
Druga kwestia to nie czuja swojego wieku, albo nie chca sie pogodzic z odstawieniem rekawic na kolek
Inna sprawa to to, ze kibice odradzaja im walk w podeszlym wieku (sportowo podeszlym), poniewaz : A)nie chcemy sobie psuc obrazu ukochanego fightera (np Roy Jones jr), B)zdrowie!:) I w tym rzecz! Starszemu kolesiowi wszystko bardziej siada na psychice i mozgu niz młodziakowi. Typ, który przeszedł kariere amatorską, a potem bije sie przez 20 lat na ringach zawodowych nie moze uniknac zmian przez ciosy.
Pozdrawiam!
...
Sport wyczynowy uprawia się dla:
- satysfakcji wynikającej z odnoszonych sukcesów
- kibiców, którzy lubią oklaskiwać zwycięzców
- kasy
Z tych 3 motywacji "dziadkom" zostaje tylko 3, najmniej szlachetna. Osobiście uważam, że kiedy fizjologia sprawia, iż satysfakcja z sukcesów i radość kibiców są już niemożliwe, należy pogodzić się z faktami, zadbać o swoje zdrowie i cieszyć się zasłużoną chwałą. Każdy jednak ma prawo do własnej opinii i własnych wyborów.
- satysfakcji wynikającej z odnoszonych sukcesów
- kibiców, którzy lubią oklaskiwać zwycięzców
- kasy
Z tych 3 motywacji "dziadkom" zostaje tylko 3, najmniej szlachetna. Osobiście uważam, że kiedy fizjologia sprawia, iż satysfakcja z sukcesów i radość kibiców są już niemożliwe, należy pogodzić się z faktami, zadbać o swoje zdrowie i cieszyć się zasłużoną chwałą. Każdy jednak ma prawo do własnej opinii i własnych wyborów.
"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
II Memoriał Helio Gracie - Opalenica - 10.04.2010
Następny temat
Krzysztof Piekarz