SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TRENING NOGI - MASA ???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1846
Witam, prosze o sugestie odnosnie treningu nog na powiekszenie ich masy i objetosci. Przez ostatni rok czasu trenowalem amatorsko biegi dlugodystansowe, obecnie 5 miesiecy trenuje tylko na silowni, buty do biegania zostaly odlozone do szafki bo bardziej mi zalezy na dobrym wygladzie niz na super-kondycji :) Przez 5 miesiecy treningow efekty silowe sa bardzo na plus i ogolnie powyzej pasa jest ok, jedynym mankamentem sa nogi, ktore niestety zaniedbalem, zrobilem ostatnio pierwszy prawdziwy trening na nogi i mam mega zakwasy, pisze do Was o fachowa porade odnosnie treningu nóg na mase ? Prosze o pare podpowiedzi, ktore przeanalizuje i dobiore odpowiedni trening. yoooo :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 27

Waga: 88

Wzrost: 190

Cel treningowy: MASA

Staż treningowy na słowni: 5 MIESIECY

Uprawiane inne sporty: 20 LAT - CO SIE DAŁO :)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): SILOWNIA AMATORSKA, BEZ MASZYN, WOLNE CIEZARY ALE DUZO GRYFOW I ODWAZNIKOW.

Dieta: WYSOKO-WEGLOWODANOWA/ NA MASE

Przeciwskaznania medyczne: BRAK

Zażywane suplementy: DIETA + WITAMINY

" Citius Altius Fortius "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
a jakim planem teraz działasz?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40936
przysiady, wykroki, prostowania, uginania, wspięcia..to by było na tyle
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
rozumiem że po 3 serie wszystkiego?
jeśli tak to moze być

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1846
... TAK JAK PISALEM, ZROBILEM RAPTEM JEDEN TRENING NA NOGI, 3 CWICZENIA - przysiad ze sztanga 4 serie, wykroki z hantlami 4 serie i wspiecia na palcach na podwyzszeniu ( lydki ) 4 serie, wszystko 12,10,8,6.

" Citius Altius Fortius "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40936
no i ok, dodaj jeszcze ćwiczenie na dwugłowe
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dnos/dziennik 15-10-5 by Wodyn

Następny temat

pare pytan dt. fbw

electro
Polecane artykuły