Witam, prosze o sugestie odnosnie treningu nog na powiekszenie ich masy i objetosci. Przez ostatni rok czasu trenowalem amatorsko biegi dlugodystansowe, obecnie 5 miesiecy trenuje tylko na silowni, buty do biegania zostaly odlozone do szafki bo bardziej mi zalezy na dobrym wygladzie niz na super-kondycji :) Przez 5 miesiecy treningow efekty silowe sa bardzo na plus i ogolnie powyzej pasa jest ok, jedynym mankamentem sa nogi, ktore niestety zaniedbalem, zrobilem ostatnio pierwszy prawdziwy trening na nogi i mam mega zakwasy, pisze do Was o fachowa porade odnosnie treningu nóg na mase ? Prosze o pare podpowiedzi, ktore przeanalizuje i dobiore odpowiedni trening. yoooo :)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 27
Waga: 88
Wzrost: 190
Cel treningowy: MASA
Staż treningowy na słowni: 5 MIESIECY
Uprawiane inne sporty: 20 LAT - CO SIE DAŁO :)
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): SILOWNIA AMATORSKA, BEZ MASZYN, WOLNE CIEZARY ALE DUZO GRYFOW I ODWAZNIKOW.
Dieta: WYSOKO-WEGLOWODANOWA/ NA MASE
Przeciwskaznania medyczne: BRAK
Zażywane suplementy: DIETA + WITAMINY
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 27
Waga: 88
Wzrost: 190
Cel treningowy: MASA
Staż treningowy na słowni: 5 MIESIECY
Uprawiane inne sporty: 20 LAT - CO SIE DAŁO :)
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): SILOWNIA AMATORSKA, BEZ MASZYN, WOLNE CIEZARY ALE DUZO GRYFOW I ODWAZNIKOW.
Dieta: WYSOKO-WEGLOWODANOWA/ NA MASE
Przeciwskaznania medyczne: BRAK
Zażywane suplementy: DIETA + WITAMINY
" Citius Altius Fortius "
Krzysztof Piekarz
