SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Chwalcie Sie Panowie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 937
Siema chciałem sie dowiedzieć czy dla was zaawansowanych pakerów ze stażem dłuższym niż 2 lata na siłce zbudowanie 10-20 kilogramów na sile w ciągu roku to dużo czy mało?? ponieważ chce osiągać jak najlepsze wyniki siłowe... Lecz to nie zależy pewno ode mnie, tylko od organizmu, czasu a przede wszystkim treningu:) jestem na to gotów... za szybkie odp z góry pozdrawiam i dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349788
Na sile? zalezy w jakim cwiczeniu.
W miare jak staz sie wydluza-zdolnosci organizmu do rozrostu stopniowo maleja-i trzeba atakowac cialo roznymi kombinacjami.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 937
mógłbyś przybliżyć mi ten temat?? chodzi mi ogólnie o siłe całego ciała nie tylko danej partii...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349788
W ciagu 2 lat w wiekszosci cw-sila moze wzrosnac dwukrotnie/nawet trzykrotnie/jezeli trenowales z glowa/dieta i treningi z gory byly zaplanowane-w cyklu calorocznym.

Dajmy na to kolesa ktory zaczynajac w przyisadzie bierze max-60kg.A po sensownym treningu w ciagu jednego roku sila wzrasta do 110/120kg-jest to calkiem realne.
Jedno male -"ale"-kazy jest inny-i rezultaty sa rozne-jak rozni sa ludzie na swiecie.Zalezy wszystko od predyspozycji danego organizmu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 937
spoko!! nie zostaje nic tylko z głową śmigać na ciężarach... hyhyhy pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7377
Jak napisał ronnie-kazdy jest iny. Mocno zalezy od naszych własnych predyspozycji, co dla nas jest sukcesem. Wiadomo, że jezeli ektomorfik zwiekszy w ciągu roku wyciskanie np. o 15-20kg[nie stosując żadnego dopingu farmakologicznego], to jest to sukces, natomiast w przypadku mezomorfa.....moze to już być mocno kwestionowane.

Jest jeszcze kwestia stażu-o której ronnie tez już wspomniał.

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-02-27 15:03:24
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
ja jestem własnie ektomorfikiem zwiększyłem siłe na wyciskanie skos na klatke około 15kg w rok czy to mało czy duzo zaznaczam że bez sterydów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8570
W ciagu roku mozna naprawde osiagnac duze przyrosty silowe. Ale jak juz sostalo to wspomniane, wszystko zalezy od treningu, diety, predyspozycji, stazu i kazdy jest inny wiec jeden moze sie poprawic o 30kg a inny o 15. Jak na ekto to 15kg mysle nie jest zlym wynikiem, chyba ze dopiero zaczynasz cwiczyc to troche jednak malo i cos kulalo

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
ćwicze 8 lat a to było nie cały rok temu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8570
No to po 8 latach to bardzo ladny wynik

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lewa reka słabsza

Następny temat

Jaki rower stacjonarny dla ciezkiego ?

Shoty
Polecane artykuły